Neler Yeni

Yardım amd dahili ekran kartım görünmüyor

Boraege

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bora ege sarp
merhaba arkadaşlar,

Lenovo Legion 5-17ARH AMD Ryzen 7 4800H RTX 2060 model laptop aldım, elime yeni ulaştı windows yükledim güncellemesini yaptım nvidia ekran kartını güncelledim. Aygıt yöneticisine girdiğim zaman rtx 2060 görünüyor fakat dahili ekran kartım gözükmüyor sebebi bu yüzden mi bilmiyorum ama bu işlemcinin driverını kurmak istediğimde amd radeon software yükleyicisinde "hata 182 - radeon software kurulumu, sistem yapılandırmanızda bu yazılımı kurulumunca desteklenmeyen bir amd grafik donanımı saptadı." yazıyor. doğru işlemcinin doğru driverini yüklediğimden eminim ama olmuyor. bunu nasıl halledebilirim?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,049
İsim
. .
merhaba arkadaşlar,

Lenovo Legion 5-17ARH AMD Ryzen 7 4800H RTX 2060 model laptop aldım, elime yeni ulaştı windows yükledim güncellemesini yaptım nvidia ekran kartını güncelledim. Aygıt yöneticisine girdiğim zaman rtx 2060 görünüyor fakat dahili ekran kartım gözükmüyor sebebi bu yüzden mi bilmiyorum ama bu işlemcinin driverını kurmak istediğimde amd radeon software yükleyicisinde "hata 182 - radeon software kurulumu, sistem yapılandırmanızda bu yazılımı kurulumunca desteklenmeyen bir amd grafik donanımı saptadı." yazıyor. doğru işlemcinin doğru driverini yüklediğimden eminim ama olmuyor. bunu nasıl halledebilirim?

rtx 2060 laptop alıp apumu kullanacaksın?
ciddimisin

Boraege

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Bora ege sarp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rtx 2060 laptop alıp apumu kullanacaksın?
ciddimisin
sorunumu anladığını sanmıyorum. apu kullanmak için değil radeon software kuramıyorum ve bunun ile ilgili olduğunu düşünüyorum bunun normal bir şey olduğunu sanmıyorum. herkesin laptopunda dahili ekran kartı da gözükürken bende neden gözükmüyor. ki ana problemim gözükmemesi değil.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,049
İsim
. .

Boraege

80+
Dahası