Arama sonuçları: *

1. H

AMD'nin Daha İyi Olduğunu Düşünüyorum

Birkaç ay önce birisine açıklamaya çalışıyorum, elimde telefon bütün benchmark sitelerini gösteriyorum, aynı fiyat bandındaki AMD işlemcilerinin Intel işlemcilerini ezip geçtiğini gösteriyorum, bana diyor ki "AMD çok ısınıyormuş". Şimdilerde Intel aldığı için kafasını duvara vuruyor.
  2. H

Bundan bir de Intel fanlarının haberi olsa keşke.
  3. H

Ryzen 5 3600 kullanıp bunu yazmak... İroniyse komik, değilse daha komik.
  4. H

Android Huawei P20 Lite İşlemcim Farklı Görünüyor

Çoğunlukla uygulamalar her işlemci için model kodu yazmak yerine aynı serideki işlemciler için seri yazar, Ryzen 3000 serisi gibi düşünün, orada Ryzen 3 3200G işlemcisi de var, Ryzen 9 3950X işlemcisi de var. Ama seri olarak hepsi 3000 serisidir. Herhangi bir sıkıntı yok.
  5. H

İntel Pentium 960b İşlemcim

Intel 8086. Nostaljinin son noktası.
  6. H

YouTube'a içerik üretmek için ne gereklidir?

YouTube benim daha alışık olduğum bir platform, kullanması bana göre daha kolay, ayrıca aynı anda hem videoyu işleyip canlı olarak yayınlamam hem de oyunu oynamam gerekmediği için bilgisayara daha az yük bindiren bir platform. Sonuçta hepimiz yeni nesil bilgisayar kullanmıyoruz, öyle değil mi?
  7. H

Minecraft benim de 7 yıldır çok severek oynadığım ve özelleştirme bakımından her yöne gidebilecek bir oyun. Bir oyunun içerisindeki farklı şeyleri denemekten bahsediyorsanız zaten bunu yapmayan kişiler hiçbir zaman öne çıkmıyor. Minecraft için birkaç farklı video fikrim var, onları da yine...
  8. H

İlk mesajı okumadan cevap verdiğinizi düşünerek söylemek istiyorum, oyun videoları çekeceğim. Oyun videolarında ne tür bir özgünlük olması gerektiğini de merak ediyorum. Diğer içerik üreticilerinin oynadığı oyunları oynamam gerekecek. Sadece YouTube için kendi oyunumu yapmam bekleniyorsa kusura...
  9. H

Tanınan birisi olmak gibi bir düşüncem veya öyle bir niyetim yok. Amacım oyun videosu izlemek isteyen insanlara sürekli olarak içerik üretmek. Üstteki mesajımda belirttiğim gibi videolarda Facecam kullanmayı düşünmüyorum. Zira videoyu izleyenler video süresi boyunca beni değil, oyunu izleyecek...
  10. H

Pubg beyaz ekran

Ben şu an PUBG Lite oynuyorum. Dün indirdim ve gayet güzel çalışıyor. Steam PUBG hakkında pek bir bilgim yok ama benim gibi anakarta lehimli RAM bulunan laptop kullanıcıları için daha farklı bir çözüm bulunması gerekebilir.
  11. H

Şimdilik Facecam gibi bir düşüncem yok, hatta sadece şimdilik değil, hiçbir zaman Facecam gibi bir düşüncem yok. Çünkü videoyu izleyen insanlar beni görmek için gelmiyor, oyunu görmek için geliyor.
  12. H

Buna kesinlikle katılıyorum. Şu an Twitch platformu üzerinde yayın yapan tonlarca insan var, sayfayı her açtığımda çok izlenen yayınları geziyorum, ama sadece oyunu oynaması değil ayrıca oyunu yaşaması gerekiyor, yoksa izlemeye değer bir yanı olmuyor, aynı oyunları başkaları da oynuyor sonuç olarak.
  13. H

Nostalji oyunları da düşünüyordum zaten, ama pek fazla kaynak kullanmadıkları için ilk mesajı uzatmak istemedim. Mikrofon olarak bir öneriniz varsa alabilirim.
  14. H

Merhabalar, aranıza yeni katıldım. Amacım YouTube için içerik üretmek, çoğunlukla oyun videoları olmakla birlikte bazen VLOG tarzı içerikler üretmek istiyorum. Aşırı kaliteli videolar çekmek gibi bir düşüncem şimdilik yok, ama ileride bütçem oldukça kesinlikle geliştirme yapmayı düşünüyorum...
Top Bottom