Arama sonuçları: *

1. D

2000- 3000 tl arası Bluetooth kulaklık önerisi

Selamlar. Müzik konusunda asla üzmeyecek sağlam bass ve tizzleri iyi verecek bir kulaklık arıyorum. Müziğe çok önem veren biriyim. Önerilerinizi bekliyorum.
  2. D

göğüs genetiği ve hissiyat

Yok hocam yanlış anladınız 3 4 derken%3 %4 yag oranlarına değil mevcut oranımdan%3 veya%4 yağ oranı düşmek demiştim 😅. Tahminim 22 gibi oranım var 18 17 lere çekip temiz bulka giricem. 1722170070 Evet omuz atmaya çok geç başladım maalesef
  3. D

Yağ oranım yükseldi hocam 1.5 aylık diyete girdim. %3 4 düşmeyi hedefliyorum sonrasında tekrar bulka giricem temiz şekilde. Bu yağ oranında göğüs formu bakımından nasıl hocam yağ oranım düşse hatlar daha belli olur mu yani bi kütle var mı
  4. D

Hocam fotoda da gördüğün gibi bi boşluk var mı sence de 1722169600 Hocam fotoda göründüğü gibi bi boşluk var mı sence de? Ve 2500 kalorilik bir diyete başladım ağırlıkları düşürmemek için antrenman öncesi karb alıcaö sadece
  5. D

Presslerde tekrar sayılarını Max çıkarabileceğim agırlıga göre ayarlayıp negatif ve pozitifllere önem vererek yapıcam hocam. Diyetteyim karbı biraz düşürdüm inşallah performansa çok yansımaz
  6. D

Neden
  7. D

O durumun ne olduğunu biliyorum alakam yok onla hocam
  8. D

Hocam bel çevremdeki yağlanma bu şekilde. 61 den 81 e cıktım 8 ayda. Boyum 1.78-80 arası. 1 1.5 ay definasyon önerir misin sonrasında tekrar sağlam bulk için
  9. D

Kalori fazlası yapılmadığı sürece kas eklemesi zor diye biliyordum da ondan sordum hocam.
  10. D

Şu an definasyona girdim hocam 1 ay bir süre uygulayacağım. 3k kaloriyle besleniyordum hemen hemen 2.5 k lara düştüm. Açık versem de kas ekleme şansım var mı protein miktarını arttırarak. Yağ oranım şu an 21-22
  11. D

Yağ oranım arttı onu düşürmek için diyete girdim fakat ben bulktayken de ortada bi dolmama hissiyatı vardı ya 1722125442 Orta kısmın dolmaması fazla setten dolayı olabilir mi?
  12. D

Selam. Yaklaşık 8 aydır spor yapıyorum. Ne kadar çalışırsam calişayım göğüste ortada bir boşluk dolmama hissiyatı var. Gogus idmanlarını tam form ve range of motiona bağlı yapıyorum. Kas zihin bağlantısını kuruyorum. Yanlara doğru bir kütle oluşuyor gibi hissediyorum. Aşağıya formu bıraktım...
  13. D

Örgün önlisans bölüm önerisi

Teknikerlere iş geliyor mu hocam çünkü önümüzde biyomedikal mühendisleri var
  14. D

Örgün önlisans bölüm önerisi

Dostlar ben aktif olarak öğretmenlik okuyan ögrenciyim. Okulum uzadı. Uzadığı için de önlisanstan bir bölüm daha okuyayım diyorum. Yüz yüze olarak bu bölümler geliyor. Açıktan bilgisayar programcılığı okumamı mı önerirsiniz buradan önereceğiniz yüz yüze bölüm var mı?
  15. D

Definasyon önerisi ve beslenme

Hocam ortalama zaten 2.5k değerin içinde protein miktarı da sığıyor karb değeri de yeterince sığıyor. 300 alıyorsam bu 150 ye düşüyor 2.5 k kalori içinde
  16. D

Proteini arttırıp karbı şöyle bi 1 ay 150 gramlara kadar kısayım
  17. D

Tartıda değil de aynada değişiklik istiyorum hocam kiloyu kastan vermemek amacım az buçuk yağ oranı düşürsem tekrar bulka giricem
  18. D

19. D

Benim de düşüncem başlangıç 2.5 k sonrasında 2.2 ve 2k kalorilere düşmekti. Protein miktarını arttırıcam umarım kas kaybı yaşamam. Bu arada bulka göre form nasıl hocam%3 %5 yağ oranı düşsem hatlar daha belli olur mu
  20. D

Kısaca ne öneriyorsunuz hocam kafam karıştı biraz. Şu kalori şu süre boyunca diyebilir miyiz
Top Bottom