Neler Yeni

göğüs genetiği ve hissiyat

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
ibrahim can
Hocam bel çevremdeki yağlanma bu şekilde. 61 den 81 e cıktım 8 ayda. Boyum 1.78-80 arası. 1 1.5 ay definasyon önerir misin sonrasında tekrar sağlam bulk için
1,5 ay yeterli olabilir evet

MrLupescu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
serkan
hacım haftada iki gün göğüs çalış ve tekrar sayılarını düşür bench press de 17 tekrar inanılmaz mantıksız bir şey. bence önce üç temel harekette güçlen. güçlen derken 60 benchle 10 tekrar atmandan bahsetmiyorum, en azından 80 kiloyla 5 8 tekrar atabileceğin güçte olduktan sonra izole hareketlere daha çok önem vermen gelişmen açısından bence en mantıklsıı olur. şu anda senin yerinde ben olsam bench de yine üç set yaparım ancak tekrar sayım en fazla 10 olur. 10-8-6 tekrar şeklinde yapabilirsin setlerini ama RIR 0 i göğsündeki tüm fiberlerde hissetmen gerekiyor. benchin altından kalmaktan da korkma eğer spotun yoksa salondaki birinden yardım istersen emin ol iki ay sonra sütyen takacağın göğüslerin olur kardeşim. sakın pes etme çok iyi gelişmişsin devam 👍👍

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
hacım haftada iki gün göğüs çalış ve tekrar sayılarını düşür bench press de 17 tekrar inanılmaz mantıksız bir şey. bence önce üç temel harekette güçlen. güçlen derken 60 benchle 10 tekrar atmandan bahsetmiyorum, en azından 80 kiloyla 5 8 tekrar atabileceğin güçte olduktan sonra izole hareketlere daha çok önem vermen gelişmen açısından bence en mantıklsıı olur. şu anda senin yerinde ben olsam bench de yine üç set yaparım ancak tekrar sayım en fazla 10 olur. 10-8-6 tekrar şeklinde yapabilirsin setlerini ama RIR 0 i göğsündeki tüm fiberlerde hissetmen gerekiyor. benchin altından kalmaktan da korkma eğer spotun yoksa salondaki birinden yardım istersen emin ol iki ay sonra sütyen takacağın göğüslerin olur kardeşim. sakın pes etme çok iyi gelişmişsin devam 👍👍
Presslerde tekrar sayılarını Max çıkarabileceğim agırlıga göre ayarlayıp negatif ve pozitifllere önem vererek yapıcam hocam. Diyetteyim karbı biraz düşürdüm inşallah performansa çok yansımaz

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Talat
Selam. Yaklaşık 8 aydır spor yapıyorum. Ne kadar çalışırsam calişayım göğüste ortada bir boşluk dolmama hissiyatı var. Gogus idmanlarını tam form ve range of motiona bağlı yapıyorum. Kas zihin bağlantısını kuruyorum. Yanlara doğru bir kütle oluşuyor gibi hissediyorum. Aşağıya formu bıraktım. Antrenmanım şöyle:

Chest press / 6x17-12-9-tukeniş-tukeniş
Inc chest press / 4x17-10-8-tukeniş
Peck deck fly/ 5x 12-12-9-tukeniş-tukeniş
Cable fly/ 3x tükeniş
orayı ne yaparsan yap dolduramassın

MrLupescu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
serkan
göğüs içini doldurmak diye bir şey olmadığı için iyisi mi sen en iyisi kaldırabildiğin en ağır kiloyla atabileceğin maks tekrarı attığın üç sete gir. maksimum iki ay sonra kendinde inanılmaz bir değişim göreceksin. ayrıca güray hocayı da takip etmeni öneririm

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
orayı ne yaparsan yap dolduramassın
Hocam fotoda da gördüğün gibi bi boşluk var mı sence de
Mesaj otomatik birleştirildi:

göğüs içini doldurmak diye bir şey olmadığı için iyisi mi sen en iyisi kaldırabildiğin en ağır kiloyla atabileceğin maks tekrarı attığın üç sete gir. maksimum iki ay sonra kendinde inanılmaz bir değişim göreceksin. ayrıca güray hocayı da takip etmeni öneririm
Hocam fotoda göründüğü gibi bi boşluk var mı sence de? Ve 2500 kalorilik bir diyete başladım ağırlıkları düşürmemek için antrenman öncesi karb alıcaö sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
hocam yağ oranınız çok fazla bana kalırsa ayrıca göğüs ortasını geliştirmek diye bi kavram yok genetiğin neyse o

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
hocam yağ oranınız çok fazla bana kalırsa ayrıca göğüs ortasını geliştirmek diye bi kavram yok genetiğin neyse o
Yağ oranım yükseldi hocam 1.5 aylık diyete girdim. %3 4 düşmeyi hedefliyorum sonrasında tekrar bulka giricem temiz şekilde. Bu yağ oranında göğüs formu bakımından nasıl hocam yağ oranım düşse hatlar daha belli olur mu yani bi kütle var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
Yağ oranım yükseldi hocam 1.5 aylık diyete girdim. %3 4 düşmeyi hedefliyorum sonrasında tekrar bulka giricem temiz şekilde. Bu yağ oranında göğüs formu bakımından nasıl hocam yağ oranım düşse hatlar daha belli olur mu yani bi kütle var mı
hocam nedense herkesde bi dip noktaları görme isteği var %10 da düşük bi yağ oranı zaten 3 4 e indirmek sağlıklı değil kütle tarafındada aşırı olmasada belli olur illaki

omuzlarınız eksik kalmış

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
hocam nedense herkesde bi dip noktaları görme isteği var %10 da düşük bi yağ oranı zaten 3 4 e indirmek sağlıklı değil kütle tarafındada aşırı olmasada belli olur illaki

omuzlarınız eksik kalmış
Yok hocam yanlış anladınız 3 4 derken%3 %4 yag oranlarına değil mevcut oranımdan%3 veya%4 yağ oranı düşmek demiştim 😅. Tahminim 22 gibi oranım var 18 17 lere çekip temiz bulka giricem.

omuzlarınız eksik kalmış
Evet omuz atmaya çok geç başladım maalesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,827
Üyeler
153,945
Son üye
EmirhnYildrm