Arama sonuçları: *

1. PAINKILLER

Yardım VDSL'e geçiş sağlandı fakat internet gelmiyor

Merhabalar, yakın zamanda Türk Telekom dan, TurkNet'e geçtik, verilen modem, Zyxel VMG3312-B10B bizde kaldı, ilk olarak ADSL verildi, Modem arayüzünden abone kullanıcı adı ve şifresini girdim, bağlantı sağlandı, VDSL portu açtırıp geçiş yaptık fakat bağlanamadık, destek talebi açtık, "VDSL'e...
  2. PAINKILLER

Öneri Yan sokaktan fiberi kendi binama baglama

Bilgi icin tesekkur ederim, Telekom Musteri Hizmetlerini aradim gerekli saha kurulumunun olmadigini, dediginiz gibi bolge mudurlugune gidip dilekce vermemi soylediler, imza toplama vs. gibi toplu talep gibi hususlarin oldugunu sordugumda bir abonenin yeterli oldugu gibisinden birsey soylemislerdi.
  3. PAINKILLER

Peki ya onu nasıl hallederiz, abonesi falan olmak şart mıdır?
  4. PAINKILLER

@Mehmet Yılmaz @joker♤ @Toxpox
  5. PAINKILLER

VDSL de olur, Türk.net altyapı sorgulamada yıl başında 50 Mbps veriyordu şimdi 14 Mbps gösteriyor, aradığımda port kalmadığını söylediler, çamurdan olsun VDSL olsun artık, İnternet kesilip gelmeye başladı, bazen DSL bağlantısından bazen de modem ısınıp duruyor iki cihazı kaldıramıyor wifi dan...
  6. PAINKILLER

Merhabalar, TurkNet'in GigaFiber hizmetinden yararlanmak istiyorum, Bina komple bize ait fakat bulundugumuz sokakta maalesef ki Fiber altyapisi bulunmamakta ayrica her gun ekmek almaya gittigim iki adimlik sokakta fiber altyapi bulunuyor, oradaki altyapiyi saha dagitim kutusu gibi cozumler...
  7. PAINKILLER

Yardım VDSL altyapılı sokağa / apartmana GigaFiber bağlatmak

Cevaplariniz icin tesekkur ederim, Bir sey daha soracagim, binada halihazirda bir TurkNet abonesi bulunuyor, biz de gececegiz, geri kalan daireleri ikna edip gecirsek altyapi geldikten sonra iptal ettirsek veya mahalleden 1-2 binayi daha ikna etsek yeterli olur mu altyapi icin, Cunku bazi...
  8. PAINKILLER

Yardım VDSL altyapılı sokağa / apartmana GigaFiber bağlatmak

Merhabalar, Türk Telekom taahhütümüz bitmek üzere, TürkNet'e geçmeyi planlıyoruz, Altyapı sorgulamadan baktığımda tahmini 50 Mbps hız alabileceğim yazıyor zaten sokağımızda VDSL altyapı mevcut fakat 1 cadde ötede fiber bulunuyor resmen 2-3 adımlık yürüme mesafesinde, her neyse TurkNet sitesinde...
  9. PAINKILLER

Hayalinizdeki Araç !

Bir de Lockheed Martin F-22 Raptor
  10. PAINKILLER

Hayalinizdeki Araç !

Lockheed Martin U-2 Dragon Lady Sovyet Su-25 Uçağı Mikoyan-Gureviç MiG-29 Mil Mi-24 BTR-80 M1128 STRYKER M1126 IFV Biliyorum, çok fazla Delta Force ve BF4 oynadım
  11. PAINKILLER

Hayalinizdeki Araç !

Mikoyan MiG-29
  12. PAINKILLER

Aylar önce kaybolmuş PS4 kollarını nasıl bulabilirim?

hayır 2 hafta evi didik didik ettim ve olabilecek neredeyse her yere baktım, yok arkadaş yok buhar olup gitmiş olamaz bunlar! Ha ayrıca o geleyim beraber arayalım diyen arkadaş gelsin varya bulursam birini ona vericem
  13. PAINKILLER

Hayalinizdeki Araç !

Everybody gangsta 'till the Cobra appears
  14. PAINKILLER

Hayalinizdeki Araç !

Güzel seçim ZL1 1LE 1610619278 Al bi Doğan SLX değil ayağını yerden, seni hayattan kessin :D
  15. PAINKILLER

Hayalinizdeki Araç !

Adam bee, zevkini biliyor işte
  16. PAINKILLER

Hayalinizdeki Araç !

O zaman Mercedes S63 AMG hem lüks hem spor dengeli bir biçimde Ha ben biraz daha spor ön planda olsun grand tourer tarzında istiyorum diyorsan Maserati Granturismo veya Mercedes-AMG GT-R önerebilirim, şahsen Green Hell Magno rengi, AMG-GT'de çok güzel duruyor.
  17. PAINKILLER

İyi fikir fakat cihazdaki düğmeden açınca kolda ışık yanmıyor maalesef. 1610362565 İşe yaramadı, başka? 1610362706 Harbiden ha, hurcun içine bakayım bi
  18. PAINKILLER

Cevabın için teşekkürler fakat mesele evin içini bilmekten ibaret değil, kayıp olan bir eşyayı bulmanın yolları
  19. PAINKILLER

Merhabalar, aylar önce babam benden ceza olarak sakladığı PS4 kollarını bulamadığını ve en son bende olduğunu söyledi, fakat bende değildi ve hala bu kollar kayıp uzun lafın kısası, aylar önce kaybolan bir eşyayı nasıl bulabilirim? Genelde dolabına, bazanin altına falan saklardı.
Top Bottom