Neler Yeni

Öneri Yan sokaktan fiberi kendi binama baglama

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
PAINKILLER
Merhabalar, TurkNet'in GigaFiber hizmetinden yararlanmak istiyorum, Bina komple bize ait fakat bulundugumuz sokakta maalesef ki Fiber altyapisi bulunmamakta ayrica her gun ekmek almaya gittigim iki adimlik sokakta fiber altyapi bulunuyor, oradaki altyapiyi saha dagitim kutusu gibi cozumler suretiyle binamiza getirmeyi dusunuyorum, deneyimi veya bilgisi olan uyeler fikir, oneri veya konu hakkinda baska cozumleri paylasabilirlerse cok mutlu olurum, yillardir ADSL kullanmaktan biktim, 5-6 GB lik oyun indirirken acik kaldigi icin islemcinin yandigini hatirliyorum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,251
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Mahalleniz Gigafiber projesindeyse Turknet ile görüşün.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,041
İsim
Mert Can Ergün
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
PAINKILLER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben karşı binadan çektiremedim beni niye etiketledin. :kekw:
VDSL de olur, Türk.net altyapı sorgulamada yıl başında 50 Mbps veriyordu şimdi 14 Mbps gösteriyor, aradığımda port kalmadığını söylediler, çamurdan olsun VDSL olsun artık, İnternet kesilip gelmeye başladı, bazen DSL bağlantısından bazen de modem ısınıp duruyor iki cihazı kaldıramıyor wifi dan atıyor.

Yeter ki şu ADSL ve Türk Telekom dan kurtulayım 3 senedir rezil rüsva ettiler, 7-8 sene önce DSMART bile 20mbps veriyordu, telekomun vaat ettiği 16mbps di, hiçbir zaman 8 in üstüne çıktığını görmedim!

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
PAINKILLER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Mehmet Yılmaz @joker♤ @Toxpox
VDSL de olur, Türk.net altyapı sorgulamada yıl başında 50 Mbps veriyordu şimdi 14 Mbps gösteriyor, aradığımda port kalmadığını söylediler, çamurdan olsun VDSL olsun artık, İnternet kesilip gelmeye başladı, bazen DSL bağlantısından bazen de modem ısınıp duruyor iki cihazı kaldıramıyor wifi dan atıyor.

Yeter ki şu ADSL ve Türk Telekom dan kurtulayım 3 senedir rezil rüsva ettiler, 7-8 sene önce DSMART bile 20mbps veriyordu, telekomun vaat ettiği 16mbps di, hiçbir zaman 8 in üstüne çıktığını görmedim!

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,251
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler

Port yoksa Telekom harici işini çozemezler beklemeyin boşa. Telekom port açarsa diğer firmalar yararlanabilir anca.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,251
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
PAINKILLER
Telekom mudurluğune gidin bolgedeki onlarla goruşun yuzyuze.
Bilgi icin tesekkur ederim, Telekom Musteri Hizmetlerini aradim gerekli saha kurulumunun olmadigini, dediginiz gibi bolge mudurlugune gidip dilekce vermemi soylediler, imza toplama vs. gibi toplu talep gibi hususlarin oldugunu sordugumda bir abonenin yeterli oldugu gibisinden birsey soylemislerdi.

Top Bottom