Arama sonuçları: *

1. Rednite

2. El i7 excalibur laptop alınır mı?

casper den uzak dur
  2. Rednite

🔥İndirim Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 AMD Ryzen 5 indirim 17.999

rtx yazmasına kanma 1650 ti la aynı değerde tek artısı rtx var taksit yapacaksan biraz daha iyi modellere bak aya böldüğünce cebinden çıkacak para ekstra 250 400 olur
  3. Rednite

2.el Lenovo IdeaPad Gaming 3 Laptop alınır mı?

fiyat iyi ise alınır
  4. Rednite

Yardım 2. El Lenovo İdeapad Gaming 3 alınır mı? Alınırsa ne kadara almalıyım?

casperden her türlü daha iyidir işlemcisi güzel ekran kartı da aynı sekil 1650ti den sonra çok iyi gelicektir ama üstüne ne kadar para ekleyeceğinize bağlı laptop u sattıktan sonra oluşturabileceğin bütçeyi yazarsan belki daha iyi laptop bile alabilirsin
  5. Rednite

İŞLEMCİM 108 DERECE OLUYOR YARDIM

hocam bilgisayarınaızın macununu değiştirmenizi bakım yaptırmanızı tavsiye ederim hala daha öyle ısınıyorsa yapacak bir şey yok demektir kuzenimin hp ofis laptop u da aytnı sekil ısınıyordu macununu değiştirip fan temizliği yaptım gene aynı derecelerde gezxmeye başladı bizde uğraşmayı bıraktık...
  6. Rednite

rtx 3060 12 gb mi rx7600 8gb mi rtx 4060 8gb mi

hocam tavsiyem 4060 lı ve 5600 lı bi sistem alman ha bütçen el vermiyorsa 5500 al işlemciyi ekran kartına göre daha kolay yükseltme yaparsın
  7. Rednite

yok hocam pumout oluyor işlemcide işlemci aşırı ısınıyopr ardından soğuyor bu sürekli gerçekleştiğinde misal sabah öğlen ve akşam pubg girip 2 saat felan oynayıp çıktıgını düşün 1 2 ay boyunca felan tam bilmiyorum ne kadar sürede gerçekleştiğini bi süre sonra işlemcinin üstündeki macun yan...
  8. Rednite

bu ayardan bahsediyorsan zaten kullanıyorum sadece pubg ve cs de açıyorum ayarı 1721672861 ryzen controller den max sıcaklık değeri ayarlamak yada ilemci w ını kısmak daha mantıklı geliyor
  9. Rednite

ryzen controller kullanıyorum zaten fakat bir keresinde açmayı unuttum ve 108 derece oldu direkt
  10. Rednite

3 laptop arasında kaldım acil yardım edebilmisiniz

ekran kartından dolayı 4070 li modellerden birini tercih ederdim ilerleyen zamanda yeni çıkacak oyunlarda 4070 4060 a göre daha iyi performans sağlar daha uzun ömürlü olur
  11. Rednite

pump out effect yüzünden 3 ayda bir macun yenilemektense onu da bi denemek isterim 1721670666 benim laptop boost modu açıkken yeni açıldıgında 90 95 dereceye fırlıyor
  12. Rednite

Lenovo Ideapad Gaming 3 ısınıyor

ideapad gamning 3 var bendede ryzen 5 1650 ti li model işlemcim de aynı derece aşırı ısınıyor yakın tarihtede konu açtım bu durum hakkında işlemcinin ve ekran kartını soğutan bakır borularında soruın olabilir pek mümkün değil ama sağlam bir tane bulabnilirsen satın almadan deneyebileceğin...
  13. Rednite

pump out effect olmuş termal macun kadar güzel kuvvetli bir termal pad alıp deneyeceğim işlemcim her ne kadar 90 95 derecelerde gezicek olsada 100 dereceyi aşacağını pek sanmıyorum termal pad ile deneyince tekrar yazıcağım testleri de atacağım yardımınız için teşekkürler
  14. Rednite

Bütçem 22000 tl sizce hangi laptopu almalıyım

casper den uzak dur ram min 16 gb olsun öyle yada böyle ileride 16 gb yükseltmen gerekicek...
  15. Rednite

4060 ve ryzen 5 5600 sistem

5600 işlemcili bir sistem alıcaksan ekstra 1000 1200 tl hava soğutma yada sıvı soğutmaya ihtiyaç duyacaksın stok soğutuca aşırı ısınıyor işlemci
  16. Rednite

95-96 Derece işlemci

7500f lerde stok soğutucu ile işlemci aşırı ısınıyor undervolt yada kule tipi bir hava soğutucu almanı tavsiye ederim sıvı soğutucu da tercih edebilirsin fakat ikisindede birbirine yakın performansı alıcaksın soğutma açısından...
  17. Rednite

Çözüldü✓ Laptobun klavyesine çay döküldü.

bilgisayarın sökülebilen bütün bileşenlerini söküp hepsini tek tek temizle sonra iyice kurut hala daha görüntü yoksa bilgisayarcıya götürmekten başka bir çare yok galiba
  18. Rednite

dediğin şey çok mantıklı geldi işlemcinin soğuk çalıştıgı oyunları oynarken öylke 100 derecelere ulaşması uzu sürüyor fakat macun değişlimi sonrası direkt pubg vs oynayınca 90 92 94 98 diye zaman geçtikçe artıyor yüksek ısıya ulaştıkça daha da yüksek ısıya çıkmaya başlıyor teşekkür ederim...
  19. Rednite

macundan yana sıkıntı yok sayısız laptop tamiri macun değişimi farklı farklı laptoplardan izledim kullandığım mx-4 orjinal bu arada sahte olma ihtimali de yok
  20. Rednite

Max bütçem 12k en iyi f/p alabileceğim laptop hakkında yardımcı olurmusunuz

https://www.trendyol.com/lenovo/nb-v15-82yu0123tx-ryzen5-7520u-16gb-512ssd-o-b-15-6-dos-p-816046818?boutiqueId=61&merchantId=514546&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.50.7 1721553834 dahili...
Top Bottom