Arama sonuçları: *

1. T

15 bin TL klavye, mouse, kulaklık önerisi

Yanında gönderdiği skatezler hariç başka bir ekstra ürünü yok sanırım, dongle hediyesi devam ediyormuş ATK'nin. WLmouse dış malzeme kalitesi olarak daha iyi fakat sensörler aynı ise aradaki fiyat farkı verilmese de olur gibi geliyor. ATK de kendi modelleri içinde farkı nedir hangisi alınır ?
  2. T

Razer set düşünüyordum ben de fakat X model kulaklıkların hepsinde bir kötü yan var.
  3. T

Mouse'larda ikisinin farkı nedir, atk olanın modelleri arasındaki fark nedir. Hangisi alınır? 1725877648 Logitech sevemiyorum. Onun yerine custom alırım.
  4. T

Selamlar, Toplam bütçem yaklaşık 10-15 bin TL, 15 civarına çok çıkmak istemiyorum fakat bu gerçekten kaliteli ve verdiğin paraya tamamen değer tarzında bir ürün olursa bütçeyi yükseltebilirim onun dışında 10 bin TL civarında kalmak istiyorum. Mouse ve kulaklık kablosuz, klavye kablolu olabilir...
  5. T

Oyuncu koltuğu önerisi

Selamlar. Maksimum bütçem 10 bin civarında fakat o miktarlara da çıkmak istemiyorum. Mümkünse daha uygun bir fiyata f/p oyuncu koltuğu arıyorum. Boy 174 kilo 95 Xdrive anka veya Zio düşünüyorum şuan varsa bir öneriniz bekliyorum.
Top Bottom