Arama sonuçları: *

1. EmrCPR

Ek Tercih yapamıyorum.

Hocam üniye bir şey olmuyor hatta kayıt yaptırırıp dondurabilir siniz. Açık ünide kontejyan derdi yok. Örgünden Açığa geçerken direk geçiriyorlar. Daha doğrusu 2. üni diye geçrtiği için problem olmuyor
  2. EmrCPR

Ek Tercih yapamıyorum.

Aynen öyle kardeşim. Bende şimdi öyle yapacağım. Açık yazdım gelmedi. Bende örgün yazdım gitmeyeceğim. Açıktan istediğim bölüme geçeceğim.
  3. EmrCPR

Ek Tercih yapamıyorum.

Hocam şimdi şöyle. dediğiniz gibi kayıt yaptınız üniye gitmedeniz. Üni okurken dışarıdan da üniversite okumaya izin veriyor sistem 4 yıllık örgün kazandıysanız 2 veya 4 yıllık açıktan okuyabiliyorsun kayıt yapıp 3 tane açık üniversite var. Eğerki 2 yıllık örgün yazdıysan da 2 yıllık açık üni...
  4. EmrCPR

Yardım Ryzen 9 5900X OC YAPMA

Teşekkür ederim hocam.
  5. EmrCPR

Ek Tercih yapamıyorum.

Hocam bütün hepsini örgün yapın örgün tuttuktan sonrasın da direk açıka kayıt yapın 1726080508 HOcam yeni gördüm açıktan okumak istiyorsanız ya açık ünileri yazın olmuyorsa düşük puanlı ünileri yazıp açığa kayıt yaptırın.
  6. EmrCPR

hocam çok teşekkür ederim her konuda sağolun yardımcı oluyorsunuz. Valla sabit 4.6 1.25 volta on numara kulalnıyorum kafam da rahat pek kurcalamak da istemiyorum. yardımınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Her zaman irtibatta kalmak isterim sizinle dc adınızı verirseniz ekleyim.
  7. EmrCPR

Ek Tercih yapamıyorum.

Hayır. Çıkması için hakkariyi bile yazın puanı en düşük olanı zaten e-devletten E-kayıt yapacaksınız. Sonra Eskişehir Anadolu üni veya Erzurum Atatürk üniye kayıt yaparsınız
  8. EmrCPR

Ek Tercih yapamıyorum.

Hocam şimdi 221 puanla normal örgün eğitim üniversitelerini seçin. En düşük puan olanları tercih yapıyorsunuz. Tercih yaptıktan sonrasın da örgün öğretim üni çıktı diyelim buradan E devletten E-Kayıt yapıp ondan sonrasında Açık ünilerden Eskişehir veya Anadolu üniversitelerine kayıt yapıp...
  9. EmrCPR

Ek Tercih yapamıyorum.

Hocam şöyle ilk klavuz puanına göre yapıyor. ben size taktik söyleyim onu yapın. Normal örgün üni yazın puanı düşük daha sonrasın da örgün üni çıktıktan sonrasın da kayıt yapınca. Oradan bir de Açık üni kaydı yapacaksınız oradan devam :D
  10. EmrCPR

(Çözüldü)Hgs borcum var hgs ye para yatirmam yetiyormu

Hocam 15 gün olmadıysa hgsye para atın kendisi çeker. Siz atın zaten bugün veya yarın çekmiş olur
  11. EmrCPR

Dediğim gibi hocam çok kafasına göre çalışan sistem her zaman HGS'de para tutmakta fayda var.
  12. EmrCPR

HGS 15 Gün öncesine kadar geçtiğini direk çeker. 16.gün çekmiyor ama bazı durumlar da çekiyor kafasına göre
  13. EmrCPR

evet hocam para yatırın otomatik çekiyor.
  14. EmrCPR

Bizim halk neden amd düşmanı ?

Hocam ben kendim 3080Tİ Kullanıyordum sonra satmak zorunda kaldım 6700XT aldım geçiçi süreliğine ne driver sorunu bitti nede obs de görüntü sorunu başıma gelmeyen kalmadı. Nvidia Daha stabil ve düzgün ne kadar performanslı olduğunu da bilsem. Nvidia'dan şaşmam şimdi tekrardan 3080Tİ aldım canavar.
  15. EmrCPR

SİZCE OBS VE NVİDİA EN İYİ KAYIT AYARI HANGİSİ ?

Arkadaşlar selam, Obs ve nvidia'da 3 farklı karşılaştırma yaptım bunları da videoda birleştirdim sizce en iyi kayıt ayarı hangisi olmuş yardımcı olabilir misiniz ? Aşağıda video linkini bırakıyorum sizce en iyisi hangisi ? Renk ve görüntü olarak. Nvidia 120 FPS çekiyor ama tabi yt'ye attığımız...
  16. EmrCPR

Ek Tercih yapamıyorum.

Teşekkür ederim yaptım bende. Yine ek yerleştirme puanına göre yaptım ama tam puan istedi. Mesela ek yerleştirme de 330 puan olmaları kabul etti. 331 veya 329 üstü ve altı olanları kabul etmedi.
  17. EmrCPR

Ek Tercih yapamıyorum.

Arkadaşlar selam, Şu anda ek tercih yapmak istiyorum ama bana şu şekilde bi uyarı veriyor. Tablo 3 ve 4e bakın diyor tablo 3 ve 4e baktı mı puanım oradaki puandan yüksek ama hala aynısını diyor neden yapar bunu ? Aşağıda ilettiğim hatayı veriyor. Bilenler destek olabilir mi ? 1...
  18. EmrCPR

hocam ben şu anda sabit ghz'da çalıştıyorım. 4.6 pbo felan kapattım daha rahat ettim böyle
  19. EmrCPR

Hocam ben şu anda 4.6 1.25'de single skore 15xx küsür çıkmıştı multide 22K veya 23K civarı çıkmıştı. Şu anda sistemim sıkıntısız serin çalışıyor sizce dokunmalımıyım yoksa biraz daha oynayım mı sizin gibi
  20. EmrCPR

Steelseries Kulaklik,Mouse , Klavye Set

link var mı hocam ?
Top Bottom