Arama sonuçları: *

1. G

Gigabyte G5 RTX 3050 klavye ışığını değiştiremiyorum

Gigabyte G15 laptopumun klavyesinin ışıklarını RGB olmasına rağmen değiştiremiyorum. nasıl değiştirebilirim
  2. G

Glorious mouse önerir misiniz ?

Bende glorious mouse aldım 2 2 saat önce kutusundan çıkartım ve pc'ye taktım taktığımda çalışıyordu sonra uygulamasını açtım ve bir iki saattir çalışmıyor ve sadece kırmızı bir ışık yanıp sönüyor 1681147866 Bende glorious mouse aldım 2 2 saat önce kutusundan çıkartım ve pc'ye taktım taktığımda...
  3. G

Glorious model d mouse için mousepad önerisi

klasse mousepadler iyidir ben bir kaç saattir kullanıyorum da sana bir şey soracağım bende glorşous mouse aldım ve mouse taktıktan sorna glorious uygulamasını açtığımdan bu yana mouse kullanamıyorum ve tekerlekte kırmızı bir ışık yanıp sönüyor
  4. G

steelseries arctis prime

steel series arctis prime oyuncu kulaklığını tavsiye eder misiniz
  5. G

control center 3.0 a.ılmıyor

control center 3.0 yükledim ama açılmıyor silmeye çalıştıpımda da denetim masasında da gözükmüyor
  6. G

GIGABYTE G5 adlı laptopu aldım ama bir türlü BIOS güncellemesi ve driver

GIGABYTE G5 adlı laptopu aldım ama bir türlü BIOS güncellemesini ve driver sitesinden bulamadım ya da yok lütfen yardımcı olur musunuz?
  7. G

Ultrawide monitör ile yayın yapılır mı?

Bende almayı baya bir düşünüyorum yabancı kaynaklardan da bir araştırma yaptım ve gerçekten tam bir f/p olduğunu söylüyorlar eğer aldıysan nasıl gerçekten iyi mi?
  8. G

Aliexprres 3060 Ti 4650 TL

Kardeşim amazon amerika veya bang good a bak oralarda gümrük vergisi ile kargo parasını bir ödüyorsun o söylediğim yerlerden alırsan senin için daha iyi olur
  9. G

GameBooster GB-347LCWQ-H

GameBooster'ın 34 inç ultrawide monitörü kullanan varsa panel ve görüntü kalitesi nasıl ve thunderbolt desteği var mı
  10. G

xDrive Fırtına Ayaklı vs Ayaksız

Diğer yorumları boş ver sen en iyisi ayak destekli olanı al tabi stok bulabilirsen
  11. G

250 ohm'luk kalitelş ve ucuz mixer veya ses kartı xlr mikrofon destekli

250 ohm'luk kalitelş ve ucuz mixer veya ses kartı xlr mikrofon destekli Amazon amerika'dan max 100$
  12. G

Max 7300tl oyuncu pc onerisi

Stokta yok
  13. G

Öneri Tavsiye Ofis koltuğu

Bana trendyol da yada hepsiburada'dan alabileceğim ofis koltuğu varsa lütfen lşnk atarmısınız 1000 tl de olabilir
  14. G

Xdrive fırtına profesyonel oyuncu koltuğu ayak uzatmalı

Merhaba ben bu aşağıda fotoğrafını ve linkini bırakacağım koltuğu almayı düşünüyorum aranızda kullanan var alınır mı https://ty.gl/p8ilwjf3
  15. G

650TL Kulaklık Önerisi

https://www.google.com/shopping/product/2473344238618698198?q=blackshark+v2&client=ms-android-xiaomi-rev1&sa=X&biw=393&bih=720&tbs=vw:g,ss:44&prmd=sivn&sxsrf=ALeKk01MIE7rQtRO1-WmWYSxmETFpuHDHg:1610138112569&prds=epd:13959669684452106186,cdl:1,prmr:1,cs:1&ved=0ahUKEwjbn_Dxl43uAhWhxIsKHfsNBy0QgTYI3...
  16. G

DT990 Pro oyun için uygun mu

Çok teşekkürler bu arada razer blackshark v2 ve v2 pro, hyperx cloud II'den daha iyi. İlgilendiğin için teşekkürler iyi akşamlar
  17. G

DT990 Pro oyun için uygun mu

Merhaba ben kulaklık almayı düşünüyorum oyun için razer blackshark pro almaya karar verdim sonra instagramda ninja nın dt990 pro kullandığı görünce İnternetten araştırma yaptım fakat Türkçe bir kaynak bulamadım dan dolayı buraya geldim oyun için uygun mu(insanların nereden geldiğini vs. anlaya...
Top Bottom