Neler Yeni

DT990 Pro oyun için uygun mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Güven Arıkan
Merhaba ben kulaklık almayı düşünüyorum oyun için razer blackshark pro almaya karar verdim sonra instagramda ninja nın dt990 pro kullandığı görünce İnternetten araştırma yaptım fakat Türkçe bir kaynak bulamadım dan dolayı buraya geldim oyun için uygun mu(insanların nereden geldiğini vs. anlaya bilir miyiz)?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Uygun olmaya uygundur, sahnesi geniş bir kulaklıktır diye tahmin ediyorum o açıdan ayak seslerinin nereden geldiğini anlayabilirsin fakat bu amaçla üretilen bir kulaklık değil. Profesyonel kullanım ve odyofiller için üretilmiş bir kulaklık. Çok pahalı bir kulaklık olmasının yanında kendi üzerinde mikrofonu yok, ekstra mikrofon da almanız gerekecek. Ayrıca 250 ohm olduğu için sürmesi de zor olacak, iyi bir ses kartı veya dac/amp gerektirecek vs. bir sürü ek masrafı olur yani. Ninja yayıncılık yaptığı için ve denizde kum onda para olduğu için kullanır tabii. Standart bir oyuncunun ihtiyaç duyacağı bir kulaklık değil bana kalırsa. Ha yok ben head-fi sistem dizeceğim, müzik prodüksiyon ve yayın gibi ek işler de yapacağım, bunun yanında oyunda da iyi performans versin dersen o zaman potaya girebilir. Onun dışında HyperX Cloud II gibi kendi içinde ses kartı ve mikrofonu olan ve esasen oyun için üretilmiş bir kulaklık alman daha mantıklı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Güven Arıkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler bu arada razer blackshark v2 ve v2 pro, hyperx cloud II'den daha iyi.
İlgilendiğin için teşekkürler iyi akşamlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,579
Üyeler
149,941
Son üye
Uwinker
Top Bottom