Neler Yeni

Rehber CUSTOM KLAVYE TOPLAMA REHBERİ uWu

freygasm

80+ Gold

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Oğuzhan

freygasm

80+ Gold

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Oğuzhan
Eger manyetik switch kriteriniz varsa ben monsgeek m1w he öneririm. Hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyor.
Bilemiyorum aslında manyetik switchler hoşuma gitti ama fiyatları biraz fazla oluyor diğerlerine göre. Arada değecek kadar bir performans farkı var mı acaba bilginiz var mı?

freygasm

80+ Gold
Bilemiyorum aslında manyetik switchler hoşuma gitti ama fiyatları biraz fazla oluyor diğerlerine göre. Arada değecek kadar bir performans farkı var mı acaba bilginiz var mı?
Movement konusunda avantaj sağlıyor ama alışmak deli gibi kas hafızası istiyor. Bende de güncel olarak var ama tam olarak kullanamıyorum.

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Oğuzhan
@freygasm hocam merhaba tekrardan. Sizin de önerdiğiniz barebone'lara bakıyordum M1 M1W bakıyordum M1W Fully Assembled da indirimde gözüküyor. Fakat kargo ücreti olarak ekstra 22 dolar alıyorlar. Bir de bunlara ekstra gümrük vergisi de eklenir. Daha önce aldıklarınızda ne kadar bir gümrük vergisi eklenmişti?

freygasm

80+ Gold
@freygasm hocam merhaba tekrardan. Sizin de önerdiğiniz barebone'lara bakıyordum M1 M1W bakıyordum M1W Fully Assembled da indirimde gözüküyor. Fakat kargo ücreti olarak ekstra 22 dolar alıyorlar. Bir de bunlara ekstra gümrük vergisi de eklenir. Daha önce aldıklarınızda ne kadar bir gümrük vergisi eklenmişti?
Gümrük eklenmiyor. 22usd içinde vergi ve kargo dahil oluyor. 600USD siparişim oldu totalde, hatta biri tek seferde 305usdydi hiç birinde vergi ödemedim sepet fiyatı haricinde.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
Recep Can Boyacı
Ekstra gümrük yok o 22 dolar onun içinde ben aldım ne ödediysem o başka ekstra bişi ödemedim.

Top Bottom