Neler Yeni

Rehber CUSTOM KLAVYE TOPLAMA REHBERİ uWu

freygasm

80+ Gold
Aynen büyük space tuşu da var ama takınca sesi kötü oluyo. Bi ara akko jelly Pink+purple alıp modlayacaktım da dediğim gibi vaktimi harcamak istemiyorum. Bu şekliyle de sesleri çok hoş. Hazır modlu geliyo bu klavye zaten. Yazılımı çöp sadece
Herhangi çin çıkışlı bir ürünün yazılımın iyi olma şansı yok zaten. Kısır open source... QMK-VIA candır o yüzden.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
emir yapar

freygasm

80+ Gold

Eren Güven

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
4 civarı bi fiyatı var da kendisinden çok daha pahalı Asus, STEEL series vs gibi klavyeler den bi 10 kat falan iyi heralde. Rog claymore ıı vardı önceden bende, bunun yanına bile yaklaşamaz mesela o

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oğuzhan

Eren Güven

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
Bu klavyenin link veya marka modelini öğrenebilir miyim :D
[TRY3,982.54 13% OFF]SKYLOONG GK87 PRO Sparta Mekanik Klavye Üç Model Gateron 3.0 Switch PBT Hot Swap Düğme RGB Aydınlatmalı Yastık Oyuncu 2.4G Bluetooth Kablosuz Oyun Klavyesi Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oğuzhan
[TRY3,982.54 13% OFF]SKYLOONG GK87 PRO Sparta Mekanik Klavye Üç Model Gateron 3.0 Switch PBT Hot Swap Düğme RGB Aydınlatmalı Yastık Oyuncu 2.4G Bluetooth Kablosuz Oyun Klavyesi Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood
Teşekkürler hocam güzel klavyeymiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Hamza özel
https://www.monsgeek.com/product/m1w-barebone/ 125dolar kargo dahil. Site tutarı düşük yazıyor, kargo firması kendi ödüyor vergiyi. Yine de mail ile tekrar söylersen daha garanti olur. 3-4 siparişimde ekstra vergi ödemedim. Yanwen ile gelmesini de söylersen daha hızlı ve net olur.
Yeni hesap açıp ilk sipariş indirimi ile 90tanesini 340tlye alabilirsin, normalde 800-900tl şuan bedava diyebilirim.
Keycaps olarak da aşağıda işaretlediğim ASA profillerden beğendiğini alabilirsin. Asa yüksek bir profil olduğu içi güzel toklukta ses sağlar. Cherry profil gibi de ergonomiktir.
Bu şekilde trimode mükemmel bir build yapabilirsin ve seni çok çok tatmin eder. Modlama kısmına gelince de klavye içinden forcebreak mode için precut bantlar ve tape mode için precut tape çıkıyor.
Alıntıyı görüntüle
Keycaps ve swich okey.Özellikle swich bedava aldım direk swichi.
LEOBOG Hi75 kodla 66 dolara geliyor.Monsgeek 125 dolar toplam.
Kablosuz özeliği bana gerekli değil.Bunun dışında ardaki fiyat farkı kadar kalite farkı var mıdır?Varsa farkları nedir acaba ?

Bu arada teşekkür ederim yardımınız için.

freygasm

80+ Gold
Keycaps ve swich okey.Özellikle swich bedava aldım direk swichi.
LEOBOG Hi75 kodla 66 dolara geliyor.Monsgeek 125 dolar toplam.
Kablosuz özeliği bana gerekli değil.Bunun dışında ardaki fiyat farkı kadar kalite farkı var mıdır?Varsa farkları nedir acaba ?

Bu arada teşekkür ederim yardımınız için.
Monsgeekin pcbsi çok daha kaliteli ve sağlam qclerden geçiyor + 3mod desteği var. Leobog ise çok daha güzel ses veriyor ama qcsi hakkında pek bilgim yok. Kablosuz önemli değilse sizin için leobog asla üzmez ve bütçeyi de çok zorlamaz.

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oğuzhan
Monsgeekin pcbsi çok daha kaliteli ve sağlam qclerden geçiyor + 3mod desteği var. Leobog ise çok daha güzel ses veriyor ama qcsi hakkında pek bilgim yok. Kablosuz önemli değilse sizin için leobog asla üzmez ve bütçeyi de çok zorlamaz.
Hocam sizin etiketteki MONSGEEK M1HE SILVER klavye çok pahalı oluyor kargo gümrük vs. farklı satıcılardan bulabilir miyim o marka klavyeleri? İlla kendi sitesinden mi almam gerekiyor?

freygasm

80+ Gold
Hocam sizin etiketteki MONSGEEK M1HE SILVER klavye çok pahalı oluyor kargo gümrük vs. farklı satıcılardan bulabilir miyim o marka klavyeleri? İlla kendi sitesinden mi almam gerekiyor?
Kargo harici ücret ödemiyorsun. Vergi az çıkıyor onu da kargo firması ödüyor. Başka sitede yok maalesef en ucuz ve en doğru ürün kendi sitesinde, çin versiyonları da var bazı sitelerde ama resmi satıcılardan almak gerekiyor doğru ürün için. Manyetik araşıyında değilsen m1-leobog da bakabilirsin.

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Oğuzhan
Kargo harici ücret ödemiyorsun. Vergi az çıkıyor onu da kargo firması ödüyor. Başka sitede yok maalesef en ucuz ve en doğru ürün kendi sitesinde, çin versiyonları da var bazı sitelerde ama resmi satıcılardan almak gerekiyor doğru ürün için. Manyetik araşıyında değilsen m1-leobog da bakabilirsin.
ürünün toplanmış hali 150 dolar + 20 dolar gönderim ücreti yazıyordu sepette yani 600tl kargoya vermek istemiyorum :D ah ah şu klavyeler Türkiyede yaygın olsa ne olurdu

freygasm

80+ Gold
ürünün toplanmış hali 150 dolar + 20 dolar gönderim ücreti yazıyordu sepette yani 600tl kargoya vermek istemiyorum :D ah ah şu klavyeler Türkiyede yaygın olsa ne olurdu
175usdye geldi totalde. TRde vgn atk68 var 65 klavye seviyorsanız ki beni sarmıyor hiç o da güzel model baya, yine alu case var ve wraithtte satılıyor 4300tlye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,074
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom