Neler Yeni

Rehber CUSTOM KLAVYE TOPLAMA REHBERİ uWu

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Oğuzhan
Öncelikle beni custom klavyeler ile ilgili ciddi anlamda bilgilendiren freygasm'a teşekkürlerimi sunuyorum.

Almış olduğum Monsgeek M1W V3 klavyem bugün elime ulaştı. Ürünün dış malzemesi çok kaliteli ve ağır bir klavye. ANSI düzeni aldığım için alışmam birkaç günü bulur belki ancak sorun değil. Klavyenin switch'leri tam istediğim gibi tok sesli.

Tüm ekipmanlarım beyaz olduğu için klavyemin de beyaz olmasını istiyordum ancak bu modelin beyaz renginde stok tuş takımları pembe beyaz karışımı bir renkti ve biraz çekinerek aldım, hatta bu yüzden Aliexpress üzerinden gri tonlu tuş takımı sipariş etmiştim. Klavyeyi kutusundan çıkarınca aslında renginin çok şirin olduğu ve o çekindiğim aşırı pembe renginin olmadığını fark ettim.

Bir süre stok tuş takımları ile kullanacağım. Tuş takımını değişirsem son halini tekrar atarım.

Ürün benim aldığım tarihte vergi ve kargo dahil yaklaşık 4200 tl tuttu. Ürün tam olarak 7 gün içinde geldi (ürünü alırken 11-25 gün yazmasına rağmen). Ürün ile ilgili sorunuz olursa sorabilirsiniz.

1722530743981.png
1722530762834.png
1722530850046.png

Ayrıca ürünün uygulaması da çok hoşuma gitti. Tüm Monsgeek kullanıcıları kendi yaptıkları klavye ayarlarını, makroları ve custom ışıklandırma ayarlarını uygulama üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorlar.

1722531173339.png

Top Bottom