Arama sonuçları: *

1. Z

Ekran kartım tam performans çalısmıyor galiba lutfen yardım edın kafayı yıcem

format attım pc ye suan bi ufak benchmark yapıcam mhz degerlerı dusuk geldı ekran kartını haber verıcem sistem bostayken 0 mhz gormesı normalmi 1721517329 Soyle Sonuclar alıyorum pek anlamadım Mhz degerlerı normalmi 1721517477 Ramden kaynaklı bisey olabilirmi cunku cok dusuk internetten...
  2. Z

Bakıma gerek yok bence daha alalı 3 ay olmus bılmıyodum tam konuyu guncellerım 3 ay dıye driverlarıda guncel 1721516753 hadı oyunluk bı sıkıntı olsa ne bılım dosyaları bozuk olsa sıfırladıgımda duzelırdı
  3. Z

en son ekran kartını degısıcem rtx 3080 buldum ucuza r5 5600 darbogaz yasarmıyım acaba en son ekran kartını degısıcem rtx 3080 buldum ucuza r5 5600 darbogaz yasarmıyım acaba Dedigini Undervolt olayını arastırıp yapim konuya eklicem
  4. Z

islemci biraz ısınıyor ama vantilator yardımıyla 80 derece sabıt tutabılıyorum ekran kartımda 65-75 derece arası gezıyor
  5. Z

hepsini yaptım xpm acık sorunum çözülmedi sıfırladıktan sonra ayar yapmadım ama yapmasam bıle yınede duzgun bı fps vermesi lazım asırı dusuyor bazı anlarda fps
  6. Z

yeni bı guncelleme gelmedı son zamanlarda internetten testlerıne baktıgımda hicbir sorun yok catır catır oynatıyo bı ayar olabılırmı acaba yapmam gereken bios vb?
  7. Z

Arkadaslar Gta 5 en en yuksek grafıklerde fps dusuklugu sorunum vardı forumda biraz araştırdım keskinlestirme ayarını acılması gerektigini soylemis bende yaptım ama dahada düşük fps almaya basladım Sonra tüm grafikleri low aldım bu sefer fps cok yuksek oldugu ıcın drop yemeye basladım sonra fps...
Top Bottom