Arama sonuçları: *

1. C

YOUTUBE HD VİDEO YÜKLEME

60 fps 50.000 bitrate çekiyorum video ayrıntısında 1080 p gözüküyor ama youtube atınca bir türlü o kaliteye gelmiyor
  2. C

YOUTUBE HD VİDEO YÜKLEME

arkadaşlar merhaba pubg steam, pubg mobile videoları çekiyorum. Fakat 1080p kalite videoyu yüklediğimde ilk başta 360 p olarak gözüküyor sonra en yüksek 720x60 p de kalıyor 1080 p nasıl yüklerim yardımcı olacak varsa çok sevinirim kaç gündür kafayı yedim artık
  3. C

Pc Açılmıyor Lütfen yardım edin

Arka power düğmesinden kapat aç kapa tuşuna iki üç kere bas biraz bekle tekrar aç. Kasa açıldığında mouse ve klavyeye güç gitmiyorsa bi yerde sıkıntı var
  4. C

Toplama pclerin kendiliğinden mikrofonu var mı ?

James Donkey 710 başka yerlerden de bak en uygun olanını al başlangıç için çok güzel bi kulaklık kardeşi öneririm
  5. C

Msi raedon rz580 kafayı yedim

Arkadaşlar merhaba msi rx580 var 20.4.2 güncellemede düşük çözünürlük veriyor 20.9 güncellemesini yükleyince daha berbat bir hale geliyor iki gündür kafayı yedim gamepower 27. İnch 144 hz monitör var ve güncelleme atınca 60 hz düşürüyor direk yardımcı olabilecek varsa sevinirm
  6. C

Monitör kendi kendine hz düşüyor

Arkadaşlar merhaba game power 27 İnch 144 hz curved monitörüm var fakat 144 hzden kendi kendine 60 hz düşüyor bunu sabit nasıl eski haline getirebilirim ?
  7. C

Amd Drıver Sorunları

hemen dönüyorum dönüş yapacam
  8. C

Amd Drıver Sorunları

kanka biliyorsan atayım özelden numaramı bi yardımcı ol allah askına kafayı yedim yemin ederim bir haftalık bile değil pc nefret ettim
  9. C

Amd Drıver Sorunları

aga 3 saattir uğraşıyorum msı radeodan rx 580 var güncellemiyor kafayı yedim saat kaç oldu ugrasıyorum hala uzak durun
  10. C

GÜNCELLEME SONRASI ÇÖZÜNÜRLÜK DÜŞÜŞÜ

ARKADASLAR MERHABA MSİ RADEODON RX580 EKRAN KARTIM MEVCUT AZ ÖNCE GÜNCELLEMESİNİ YAPTIM ÇÖZÜNÜRLÜK BAYA Bİ DÜŞTÜ NASIL ESKİ HALİNE GETİRİRİM VEYA BU SORUNU ÇÖZERİM ?
  11. C

PUBG STEAM ALACAK YER

arkadaşlar merhaba malum steamde fiyatı biraz yüksek 40 60 tl arası pubg alabileceğim bir yer var mı güvenilir ?
  12. C

CS GO HATA ALIP DURUYORUM

windows defender açıktı kapadım başka bir şey yok kank ekstradan
  13. C

olmadı knk bi dünya şey denedim
  14. C

ARKADASLAR MERHABA BUGUN YENİ ALDIGIM BİLGİSAYARIMI KURDUM VE CS GO YÜKLEDİM FAKAT DAHA 5 DAKIKA OLMADAN BU HATAYLA KARSILASTIM. BİLEN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM BÜTÜN GÜNÜM ZEHİR OLDU YA-
  15. C

İNCE HESAP REZİLLİĞİ

Yarın son kez arayacam olumlu dönüş olmazsa cimer thh başvuracağım dostum
  16. C

İNCE HESAP REZİLLİĞİ

Arkadaşlar merhaba geçen hafta salı günü ince hesaptan Asus vento oyuncu kasası aldım. Kasa elime ulaştığında üst panel kapak dişleri kırık geldi ve kutuda ezilmeler mevcuttu. Aradığım da bizden kaynaklı değil kargodan tutanak tutturmanız gerek tutanak olmazsa bir şey yapamayız dediler. Neyse bi...
  17. C

Gtx 1650 s rtx580 farkı ?

Arkadaşlar merhaba Gtx 1650 s shappire rtx580 farkı nedir acaba?
  18. C

ARKADASLAR TOPLADIGIM SİSTEM

Dostum açılmamış kutu üç yıl garantili 350 TL ye aldım bugün. Ne gibi bir sıkıntısı var peki bilgilenditirsen sevinirim 1597451411 Sağolun beyler. Peki ekran kartı arasındaki fark ne ? 1597451438 Sağolun beyler. Peki ekran kartı arasındaki fark ne ?
  19. C

ARKADASLAR TOPLADIGIM SİSTEM

arkadaşlar merhaba günlerdir çok kararsızdım arkadaşla topladık sonunda. işlemci ryzen 3600 1577 tl ssd : James Donkey 480 gb 350 tl panther 8 gb ram: 244 tl Power Supply : https://www.incehesap.com/cooler-master-elite-v3-mpw-6001-acabn1-psu-fiyati-39960/ 319 tl aldım az önce indirimden...
  20. C

İNCE HESAP SİSTEM ALINIR MI

Anladım arkadaşlar sağolun. Peki önereceğiniz sistem var mı ?
Top Bottom