Arama sonuçları: *

1. K

I9 9900K VE 2080 SUPER DARBOĞAZ YAPAR MI?

Anladım, çok teşekkürler.
  2. K

Profesyonel bir cs oyuncusu oldugumdan dolayı açık olmak gerekirse bu fps değerleri bana yetmiyor.. 360 HZ monitöre sahibim fakat kullanamıyorum bu sebepten. İşlemcimi değişmekten başka bir çarem yok gibi geliyor:( sizce direkt olarak anakart ve işlemcimi satıp yerine r5 5600x almak mantıklı mı?
  3. K

Öneriniz nedir?
  4. K

Arkadaşlarım daha düşük sistemlerle daha yüksek fps alıyor..
  5. K

Merhabalar I9 9900K, RTX 2080 SUPER işlemci ve ekran kartına sahibim. Sadece CS oynayan birisi olarak oyun içinde ortalama 200-250 fps alıyorum. (olması gerektiğinden kat kat az) Termal macun, bilgisayar temizliği, sistem temizliği vb gibi şeyleri profesyonel şekilde yaptırdım fakat durum hala...
  6. K

İYİ SİSTEMDE CSGO DÜŞÜK FPS SORUNU

nvidia ayarları mı? yardımcı olursan cok sevinirim. discord sbR#7718
  7. K

oyun içinde fps 240ın altına düştügü an drop hissiyatı geliyor. monitçr 240hz oldugundan normal.
  8. K

5500ün beslemedigi konusunda emin miyiz? boş yere masraf çıkarmak istemiyorum. veya ekran kartını düşüreyim csgo oynuyorum sadece. ne önerirsin?
  9. K

emin misin? ona göre işlemcimi degistirmeyi düşünüyorum, 5600 yeterli mi?
  10. K

Ryzen 5 5500 RTX 2070 Super Kingston furry 2x8 3600 mhz MSİ B450m A Pro Max Sistemim bu, csgo oynarken fpsim 200-250 arası ama aynı sisteme sahip arkadasım 350fpsin altına düşmüyor ayarlarımız da aynı güncelleştirmeleri de yaptım. Bi çoğumuzun izledigi unlost pc hızlandırma rehberini de izledim...
  11. K

Sistemim oldukça iyi ama düşük fps alıyorum

ne yapmamı önerirsiniz şuanda?
  12. K

Sistemim oldukça iyi ama düşük fps alıyorum

Ryzen 5 5500 RTX 2070 Super Kingston furry 2x8 3600 mhz MSİ B450m A Pro Max Sistemim bu, csgo oynarken fpsim 200-250 arası ama aynı sisteme sahip arkadasım 350fpsin altına düşmüyor ayarlarımız da aynı güncelleştirmeleri de yaptım. Bi çoğumuzun izledigi unlost pc hızlandırma rehberini de...
  13. K

CSGO BAŞLATA BASIYORUM EKRAN GELMEDEN KAPANIYOR

güncelleme- simdi ikisinde de açılmıyor ŞUOIJASFHKAJSGFLASKHFGLASDKHFGHASDFHKA
  14. K

7000-9000TL telefon önerisi

2. el iphone 11- veya xs 1662234510 sıfır iphone xs de bulabilirsin
  15. K

CSGO BAŞLATA BASIYORUM EKRAN GELMEDEN KAPANIYOR

merhaba 2 ayrı steam hesabım var birisinde cs açılırken diğerinde açılmıyor. cok sacma diğer hesabımla rahat rahat cs oynarken bir diğeriyle giremiyorum. başlata basıyorum oyun ekranı gelmeden otomatik kapanıyor yardım edin
  16. K

FİFA 21 ARA SAHNELERİ ATLAMA TUŞU KLAVYE

malesef enter'a basınca herhangi bir şey olmadı.
  17. K

FİFA 21 ARA SAHNELERİ ATLAMA TUŞU KLAVYE

merhabalarr, fifa 21 xbox gamepass üzerinden aldım oynuyorum, fakat ara sahneleri geçemedim oyunu da zevki kalmadı. Klavyeden hangi tuşlar ile geçicem yardımcı olur musunuz?
  18. K

NFS HEAT TÜRKÇE YAMA

merhaba need for speed heat için türkçe yama atar mısınız? ücretsiz olursa senirim
  19. K

İphone'um kendi kendine yeniden başlıyor yardım!!

Merhaba, iphone xs kullanıyorum telefon elma logosuna gelip açılıp kapanıyor hiç bir şekilde erişimim yok telefonuma. Yardım ederseniz çok sevinirim.
  20. K

OYUN OYNARKEN TEK TUŞLA KAYIT ALMA

Çok teşekkürler <3
Top Bottom