Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Kule tipi soğutucu önerisi

Kendi kontrolcümde ARGB giriş yok hocam 1726036199 Hem fanları takabilecegim hem de ARGB dönüştürücü desteği olan bir şey var mı hocam ?
  2. Bulkyapanobez

Ryzen 5 2600 OC nasıl yapılır

Öğrenebileceğim bir YouTube videosu vs var mı peki ?
  3. Bulkyapanobez

Hangi oranla arttıracam peki voltaj ve GHZ'i
  4. Bulkyapanobez

2-3 ay sonra almayı planlıyorum zaten hocam.
  5. Bulkyapanobez

Arkadaşlar Ryzen 5 2600 işlemcim var OC yapmak istiyorum. Nasıl yapılır hiç bir bilgim yok. Oc konusunda hiç bilgim yok yardımcı olabilecek varsa çok memnun oluru sistem özelliklerim Anakart: Asus Tuf b450m pro gaming İşlemci : ryzen 5 2600 Soğutucu : Thermalright phantom spirit 120 SE...
  6. Bulkyapanobez

Hocam kardeşim abi ışık da olsun diyince size attığımı aldım. Kargo geldi montajladım fakat benim anakartta ARGB giriş yok RGB var ne yapabilirim? Fan gerçekten büyük ramlerin de büyük olduğu için görseldeki gibi takmak zorunda kaldım
  7. Bulkyapanobez

Hocam konuda da bahsettiğim gibi bu işlemciyi 3-4 ay kullanacam sonra upgrade edip 5 5600x alacam
  8. Bulkyapanobez

Aldım hocam,teşekkürler. :)
  9. Bulkyapanobez

Thermalright TF7 kutu içeriğinden bu macun çıkıyor kullanayım mı yoksa macun alayım mı ? veya bu macun işlemci alana kadar idare eder mi ?
  10. Bulkyapanobez

Bu modele de bakmıştım fakat benim attığım boru sayısından daha fazlaydı. İleride işlemci upgrade yaptığımda daha iyi olmaz mı ?
  11. Bulkyapanobez

Dark Guardian Pro
  12. Bulkyapanobez

işlemciye daha karar veremedim ama 5 5600x gibi duruyor.Almaya karar verdğimde tekrar konu açarım o konuda. Fazla olması kötü bir durum mu şuan mecbur şekilde bir soğutma almam gerekiyor zaten. Forumda gezerken işlemci anlık 62 derece
  13. Bulkyapanobez

Evet 3-4 ay'a değişmeyi düşünüyorum şaun aktif sıvı soğutma kullanıyorum ama çok eskidi boşta 60 derecelerde geziyor
  14. Bulkyapanobez

Ryzen 5 2600 işlemcim var 2000tl bütçe ile soğutucu arıyorum aklımdaki model Link
  15. Bulkyapanobez

Öneri Ön ve üst panelde sıvı soğutma olan kasanın hava akışı nasıl olmalı?

Teşekürler hocam sizinki de bayağı hoş. Sizinki emektar ise bizimki ney acaba . 5 3600/1660ti. Ferahlıkta ondan kart küçücük kalıyor :)
  16. Bulkyapanobez

Öneri Ön ve üst panelde sıvı soğutma olan kasanın hava akışı nasıl olmalı?

Hocam aynı kasayı kullanıyoruz ve o kasa soğutma anlamında bayağı iyi. ön 3 fan içeriye hava alacak şekilde üsttekiler ve arkadakiler ise havayı dışarıya üfleyecek şekilde takman lazım
  17. Bulkyapanobez

Yardım Sıvı soğutma sıvı değişimi

Custom sıvı soğutma değil o arada normal CPU için
  18. Bulkyapanobez

Yardım Sıvı soğutma sıvı değişimi

Elimde 4 yıldır kullanmış olduğum bir sıvı soğutma var. Artık zamanını dolduruyor gibi ve son şansım olarak içindeki sıvıyı değiştirip denemek istiyorum. O şekilde çalışırsa kullanmaya devam edecem eğer çalışmazsa da çok problem değil. Sıvı olarak ne almam gerekiyor nasıl koyuluyor ne kadar...
  19. Bulkyapanobez

Yardım Kasa fanın RGB sorunu

Tüm fanlar aynı renk yanıyor bir tanesi böyle duruyor ilk baştaki LED diğer fanlar neyse o renk yanıyor ama devamı böyle değil bu yeşil olan yer sürekli değişiyor
  20. Bulkyapanobez

Yardım Sıvı soğutma kablo bağlantısı

Elimde sıvı soğutma var ve bağlantılarını tam anlayamadım her parçanın fotoğrafını atıyorum yardımcı olabilecek varsa
Top Bottom