Arama sonuçları: *

1. N

Çözüldü✓ Windows 11 uyumluluğa rağmen kuramıyorum.

TPM'i BIOS'tan açmama rağmen uyumsuz diyor.
  2. N

Çözüldü✓ Windows 11 uyumluluğa rağmen kuramıyorum.

Bilgisayarım Windows 11'e uyumlu olduğu hâlde Windows Update kısmında minimum sistem gereksinimlerini karşılamadığını söylüyor. Ne yapmam gerekiyor?
  3. N

GTA 5 FPS DÜŞÜŞÜ

RTX 2060 ekran kartım var ve GTA 5'te sürekli fps düşüşü yaşıyorum, RTX 2060 ekran kartı kullanan varsa ayarlarını bana da söyleyebilir mi? Bu fps düşüşünün sebebi nedir?
  4. N

RTX2060 OVERCLOCK

Yavaş yavaş aynı değerlere getirmeye çalış demişsin, direk aynı ayara getirsem bir sıkıntı olur mu?
  5. N

RTX2060 OVERCLOCK

Belirttiğim gibi biraz fps artışı istiyorum. 1589793015 MSI RTX 2060 GAMING Z
  6. N

RTX2060 OVERCLOCK

RTX2060 bir ekran kartım var, ne kadar overclock yaparsam sıcaklıkta devasa bir artış olmaz ve güzel bir fps artışı yaşarım?
  7. N

G-Sync Monitör

O olayı duydum fakat tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum, gerçekten monitörde yırtılma gibi olaylar olmayacaksa freesync alabilirim.
  8. N

G-Sync Monitör

MSI RTX 2060 GAMING Z
  9. N

G-Sync Monitör

O zaman bildiğin 2500₺ civarı bir G-Sync monitör var mı? Max 3000₺
  10. N

G-Sync Monitör

Arkadaşlar 1-2 aydır sürekli G-Sync monitör araştırıyorum fakat adam gibi bilgi veren hiçbir alışveriş sitesi yok. Monitör buluyorum G-Sync teknolojisi var yazıyor, kendi markasının sitesine giriyorum G-Sync ile alakalı tek kelime etmiyor. Bu monitörde G-Sync özelliği var mıdır? Bildiğim...
  11. N

psu kac watt onerirsiniz

550w sana yetecektir fakat ilerisi için birazda yatırım yapmak istiyorsan 600-650w almanı tavsiye ederim
  12. N

RTX 2060 MONITOR ONERI

Söylemeyi unutmuşum, G-Sync özelliği bulunan monitörler önerin lütfen.
  13. N

RTX 2060 MONITOR ONERI

RTX 2060 ekran kartım var ve sıra sıra bilgisayarımı yükseltiyorum, monitör önerilerinizi alabilir miyim? Not : Fiyatı önemli değil, sadece 2000₺'yi aşmasın
  14. N

İşlemci Soğutucu Önerisi

Peki bu işlemci soğutucu ile bu işlemci soğutucu arasındaki fark nedir?
  15. N

Corsair Carbide Spec Delta Kasaya uyar mı

Sadece tek marka ve modele bağlı kalman saçma, hepsiburada, trendyol, gittigidiyor gibi sitelerde iyi puan almış satıcılardan bir ürün alman daha iyi olabilir (fiyat açısından). Söylediğin ekran kartları arasında uçurum bir fark yok, hangisi bütçene daha uygunsa onu seç (1650 Super daha güçlü ve...
  16. N

İşlemci Soğutucu Önerisi

Sıvı soğutma almayı düşünüyorum fakat işlemci soğutucusu konusunda pek bir bilgim yok. Sizce hangi soğutucuyu almalıyım? Not : Ryzen 5 3600x işlemcisini overclock ile kullanacağım. Bütçe : En fazla ₺600
  17. N

3 fanlı alman biraz gereksiz olur diye düşünüyorum, ekran kartını zorlayıp ısınmasını sağlamayacaksan tabii.
  18. N

Ekran kartı kasaya uyuyor sanırım, internetten biraz ölçülere baktım.
  19. N

Masaüstü bilgisayarım için koltuk ve masa önerisi

₺450 ile ikisini alman biraz zor gibi
  20. N

kaç fps alırım

Attığım videoya bak, 60-70 fps alıyor.
Top Bottom