Neler Yeni

G-Sync Monitör

Nedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Nedim Akkaya
Arkadaşlar 1-2 aydır sürekli G-Sync monitör araştırıyorum fakat adam gibi bilgi veren hiçbir alışveriş sitesi yok. Monitör buluyorum G-Sync teknolojisi var yazıyor, kendi markasının sitesine giriyorum G-Sync ile alakalı tek kelime etmiyor.
Bu monitörde G-Sync özelliği var mıdır? Bildiğim kadarıyla G-Sync için monitörde takılı bir çip oluyor, o çip bu monitörde var mı? Asus VG258QR

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Arkadaşlar 1-2 aydır sürekli G-Sync monitör araştırıyorum fakat adam gibi bilgi veren hiçbir alışveriş sitesi yok. Monitör buluyorum G-Sync teknolojisi var yazıyor, kendi markasının sitesine giriyorum G-Sync ile alakalı tek kelime etmiyor.
Bu monitörde G-Sync özelliği var mıdır? Bildiğim kadarıyla G-Sync için monitörde takılı bir çip oluyor, o çip bu monitörde var mı?Asus VG258QR
Kanka tn panel bu alma bence.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
MSI RTX 2060 GAMING Z
Hocam freesync monitörlerde de g-sync aktive edilebiliyor nvidia 1000-2000serisi ekran kartlarında yani o fiyata gerçekten çok güzel freesync ıps panel monitörler alabilirisinz.G-sync alırsanız bi tık daha çıkmak gerekiyo anladığım kadarıyla freesync düşünürseniz önerebilirim
Fakat g-synci başka arkadaşlar önersin tam bilgim yok g-syncli monitörler konusunda.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Bu monitörde G-Sync özelliği var mıdır? Bildiğim kadarıyla G-Sync için monitörde takılı bir çip oluyor, o çip bu monitörde var mı?Asus VG258QR
var ve renk kalitesi tn panel gibi değil ben 24 inch olanını kullanıyorum. için rahat olsun display port kablosuda kaliteli çıkıyor içinden.

Nedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Nedim Akkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam freesync monitörlerde de g-sync aktive edilebiliyor Nvidia 1000-2000serisi ekran kartlarında yani o fiyata gerçekten çok güzel freesync ıps panel monitörler alabilirisinz.G-sync alırsanız bi tık daha çıkmak gerekiyo anladığım kadarıyla freesync düşünürseniz önerebilirim
Fakat g-synci başka arkadaşlar önersin tam bilgim yok g-syncli monitörler konusunda.
O olayı duydum fakat tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum, gerçekten monitörde yırtılma gibi olaylar olmayacaksa freesync alabilirim.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
O olayı duydum fakat tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum, gerçekten monitörde yırtılma gibi olaylar olmayacaksa freesync alabilirim.
Sana şu videoyu önereyim hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,269
Üyeler
150,050
Son üye
mamis3121
Top Bottom