Arama sonuçları: *

1. M

Ekran Kartımın Sıcaklığı 75 Derece Görünüyor Normal Mi?

afterburner ile maks 80e çekebiliyorum ben en düşük güç ayarı olarak
  2. M

güç limitini düşürdüğümde kazım performansı düşmez mi? 1620737252 benimki internette 180w görünüyor ama 145w kullanıyor kart şuan 1620737599 fan hızını 80 yaptığımda kartın üzeri ısınmaya başlıyor elle hissedilebilir şekilde ama sıcaklık 72 lere düşüyor
  3. M

sesle işim yok bu eski bilgisayarım yan odada duruyor 1620737092 ASUS GeForce DUAL RTX 2060 EVO 6GB GDDR6 192Bit DX12
  4. M

Merhaba. Yaklaşık 1 saattir mining yapıyorum ekran kartımla. Msi afterburner yükledim kendimce ayar vermeye çalıştım. fakat sıcaklığı 70derecenin altına hiç inmiyor görünüyor. elimi kasanın fanlarına tuttuğumda sıcak hava namına bir şey yok. emin olmak için kasanın yan camını çıkardım elimle...
  5. M

Bana beni 3 4 yıl idare edecek kablosuz kulaklık önerisi yapın.

Merhaba arkadaşlar yine ben. 900tl gibi bir bütcem var. Beni 3 yıl sıkıntısız götürecek kablosuz kulaklık modeli önerir misiniz? Telefonum huawei. Freebuds3 e o kadar para vermek mantıklı mıdır daha uyguna f/p bir kulaklık var mıdır? Teşekkürler. (Kulak içi olması tercihimdir)
  6. M

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz! %99 indirim mi! https://a.aliexpress.com/_u8y16d Tıklarsanız sevinirim
  7. M

Hangi Yüksek Bütceli, Oyunu Öncelikle Alayim?

cyberpunk a online gelmezse almam zaten ama ac valhala ile cold war arasında kararsızım
  8. M

Hangi Yüksek Bütceli, Oyunu Öncelikle Alayim?

Aklımda assasins creed valhalla, cyberpunk 2077, cod cold war, watch dogs legion var hepsini de seviyorum daha önceki tüm ac serisini oynadım watch dogs u da. cod bir aralar çok oynuyordum cyberpunk da beklent,y, yüksek tuttukları için merak ediyorum . önce hangisini alırdınız siz olsanız?
  9. M

250 cd/m2 az gelir mi günlük kullanımda?

merhabalar. Bir monitör alacağım ama pandemiden dolayı teknoshoplara gidip görme gezme şansım olmadı pek. baktığım monitör samsung odyssey g5 istediğim özelliklerde ama 250 nit parlaklık gün içinde çok sıkıntı olur mu?
  10. M

Bu monitör alınır mı gencler yardım edin

Ultrawide ve kavisli olsun almışken diye düşünüyorum çünkü film izlemeyi çok seviyorum günlük 1 saat oyun oynuyorum 3 4 saat film dizi izliyorumdur emin olun, almışken tek seferlik almak istiyorum 5k ya kadar monitöre ayırdım bütçemi daha iyi bi seçenek var mı acaba bildiğiniz?
  11. M

Bu monitör alınır mı gencler yardım edin

Selamlar. 1 hafta içerisinde 15k bütçeyle rtx 2070super ile pc toplamayı düşünüyorum. Yanına şu monitörü buldum gezinirken. Aynı özellikteki rakiplerinden çok daha ucuz bu da beni kuşkulandırdı bakarmısınız...
Top Bottom