Arama sonuçları: *

1. wolfuztein

Oyunlarda Anlık Donma

Peki bu useplatformtick normalde windows temiz kurulum yapınca default kapalı mı oluyor. Bu uyarı açık yapmak istiyorum hangi komutu girmeliyim sonuna yes yazınca kapanıyormuş ne enteresan, false yazsam aynı komutu açılır mı? 1604866673 bcdedit /enum yazınca tablo aşağıdaki gibi...
  2. wolfuztein

Oyunlarda Anlık Donma

Öncellikle zaman ayırıp cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. 2.si ben oyunlarda anlık takılma sorunu yaşıyorum stuttering denilen olayı özellikle eski oyunlarda. Resident Evil 2 remake ve resident evil 3 te güncel oyunlar daha az ancak böyle 2010 - 2013 eski oyunlarda çok oluyor. Örnek...
  3. wolfuztein

Oyunlarda Anlık Donma

Komut istemindeki bu değerlerle ilgili bilgisi olan var mı? Oyunlardaki FPS dropları, anlık donmaları, Latency'i etkiliyormuş. Dısable hpet - bcdedit /deletevalue useplatformclock = bunu yaparak performans artışı sağladım yani uzun zamandır kullanıyorum. Dısable dynamıc tıck - bcdedit /set...
  4. wolfuztein

Oyunlarda Donup Kalma Sorunu

Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi oyun oynarken donma sorunu oluyor. Bazı oyunlarda saatler sonra donuyor bazılarında 20 -25 dk sonra donup kalıyor. CTRL + alt+ delete yapıp çıkış yapmam gerekiyor. Ekran görüntüsü alır gibi kalıyor öylece bazen alt + Tab yapıp geri geliyorum siyah ekran...
  5. wolfuztein

Mavi Ekran Hatası 0x0000001E veya KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED

yok kullanmıyorum, tek windows defender
  6. wolfuztein

Mavi Ekran Hatası 0x0000001E veya KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED

Bu hata neden kaynaklanıyor?
  7. wolfuztein

ingilizcemi nasıl geliştirebilirim?

Kelime ezberleyeceksen ufak kart oyunları hazırlayabilirsin kendin için, ayrıca telefonun ses kaydı kısmına gelip 20 tane kelimeyi doğru şekilde okuyup ardından türkçesini söylersen ardından bunu müzik dinler gibi düzenli olarak dinlersen geliştirirsin, film, dizi, oyun vs başta ingilizce...
  8. wolfuztein

Memtes86 Ram Arızası Nedeni?

Arkadaşlar merhaba geçen gün mavi ekran hatası aldım bir kere sonra almadım, dedim bi ramleri test ediyim bu hatlar çıktı ne anlama geliyor?
  9. wolfuztein

Mavi Ekran Hatası

Merhabalar bugün ilk kez mavi ekran hatası aldım daha önce hiç olmamıştı, pc bilgi toplayıp reset attı sonrasında olmadı. Bu bir sorun teşkil eder mi yoksa bu arada olabiliyor mu? Steamden bir eşy indirirken video izliyordum video internetten dolayı donuyodu bende geri sarıyordum videoyu sürekli...
  10. wolfuztein

Oem keyler güvenilir mi ?

tüm keylerimi gittigidiyordan aldım hiç sıkıntı yok 5 senedir kullanıyorum.
  11. wolfuztein

cpu 90 derecenin altına düşmüyor

Turbo boos açık olabilir, fanlarında sorun olabilir, laptopda oyun oynuyorsanız ek soğutmalar var onlar genelde iş görüyor.
  12. wolfuztein

144 Hz Monitörüm Var 90 FPS Altında Mouse Hareketlerinde Akıcılık Kaybı

Freesync Compatible açık. Freesync aralığı 70 - 144hz 1591205758 Farem bu...
  13. wolfuztein

ryzen 1600 işlemci hakkında bi karşılaştırma

Bizim arkadaş 14nm olanı kullanıyor GTX 1080 ile hiç memnun değil haberin olsun.
  14. wolfuztein

144 Hz Monitörüm Var 90 FPS Altında Mouse Hareketlerinde Akıcılık Kaybı

Bunu nasıl açıklayabilirim bilmiyorum. 144 hz monitörüm var. Gtx 1070 Tİ ve I7 7700k işlemcim var ancak oyun oynarken her oyun sürekli 144 Fps almıyorum tabi ama 90 Fps altında oyunlar kasıyor gibi oluyor, özellikle oyunda 80 altına düşünce sanki 30 Fps gibi oynuyorum Fare Hareketlerinde...
  15. wolfuztein

İşlemcim 70 Dereceyi Geçince Fps Düşüşü Yaşıyorum Neden?

Msi Afterburnerdan bakıyorum orda işlemci Cpu Clock 4500 Mhz oyun içinde de sabit görünüyor acaba orda gösterdiği ne azalıyor ne yükseliyor belkide belkide sabit gösteriyordur, frekans düşşesede orda yazmıyordur belkide emin değilim.
  16. wolfuztein

pc mi güçlendirmek istiyorum anakartım yeter mi ?

Kaldırır açar 👍
  17. wolfuztein

İşlemcim 70 Dereceyi Geçince Fps Düşüşü Yaşıyorum Neden?

I7 7700k işlemcim var ısılar 70 geçince oyunda drop oluyor 70 in altı olunca sıkıntı olmuyor, ne zaman 70 i geçsin drop yiyorum. Bir kısıtlama mı var, nerden öğrenebilirim?
  18. wolfuztein

1660S İçin İşlemci seçmek ?

Abi ryzen 5 3600 gerçekten süper bir işlemci, iyi araştırma yaparsanız ryzen 3900x'e bile yakın performans veriyor. Şuraya bıraktım
  19. wolfuztein

3200 MHZ 2x8 16 gb RAM ÖNERİSİ

Corsair Vengance veya Gskill Tredent Z serisi bakabilirsin.
  20. wolfuztein

James Donkey JD120 120 GB SSD Laptop için uyumlumudur?

Bence Panther Apacer alabilirsin.
Top Bottom