Arama sonuçları: *

1. M

Asus 3060 12gb dual extreme kart alınır mı

Yeni ekran kartı alacagım soğutmadı iyi diyolar alınır mı
  2. M

Asus 3060 pci 4.0 B450s2h bozar mı?

Ekran kartı takımında sorun olmaz yani
  3. M

Asus 3060 pci 4.0 B450s2h bozar mı?

Benim ana kart pci 3.0, pci4.0 oldugu icin yeni anakart almama gerekir mi yoksa bir sıkıntı cıkarmaz mı
  4. M

Gainward 2060 super alınır mı

3060 ti almayı düsünüyorum ryzen 5 3600 bozar mı
  5. M

Darbogaz yapar diye dusunuyorum
  6. M

8000
  7. M

Merhaba gecen gunlerde ekran kartim bozukdu yenisini almak zorundayim gainward2060super ilgimi cekti alsam bi sorun yasar miyim islemcim ryzen3600 bu nedenle 3060 ve daha ustu ekran kartlari dar bogaz yapar diye almayi dusunmuyorum
  8. M

XG2405 Monitöründe display port çalışmıyor

O tür işler için güvenebileceğim bir bilgisayarcı yok ne yazık ki
  9. M

Tvye bağlayamam başka pc yok başka laptop yok ekran kartında dorun olacağını zannetmiyorum çünkü eskiden hdmi bozuk olduğu için görüntü gitti viewsonic sinyal olmayan ekranda ayarlara giriyor mu bilmiyorum ben giremedim driver vesaire olabilir mi 1697124971 Yardım edin lütfen daha fazla...
  10. M

Öyle yapt Şimdi şöyle kasa çalışıyor monitörden ses geliyor ancak sinyal gitmiyor dp kablo çıkar tak güç çıkar tak denedim ancak çalışmıyor internetten baktığımda monitör ayarlarından fln yapıyorlar bazıları bazıları driver kurup takıyor ben ne yapacağımı anlamadım 1697124146 Display port için...
  11. M

Öyle yaptım
  12. M

Merhabalar sizden acil yardım istiyorum bir kaç gündür pc mi ekran gelmemesinden (hdmi kablom bozuktu) kullanamıyorum bu nedenle display port aldım paugge 1.2 bugün uzun bekleyiş sonrası elime geldi bilgisayara taktım ancak görüntü alamıyorum monitör XG2405 yardımlarınız lazım
  13. M

Öneri 12000 lira bütçem var telefon önerisi

Kabtasoglu gustavo fring fotosu var
  14. M

anladım çok sağ ol
  15. M

imei sıkıntı çıkarmaz mı
  16. M

Xiaomi Redmi 12 pro alınır mı

merhaba arkadaşlar yakın zamanda telefon değiştirmek için adımlara başladım 11000 lira gibi bir bütçem var bu bütçede bu telefon cazip geldi ekran kalitesi 120 hz özelliği 8gmb ram 256 gb alan olsun kutusu dahi çok hoşuma gitti ancak alınır mı emin değilim siz bu konuda ne düşünüyorsunuz
  17. M

yurtdışı işleri benim için sakat pek bir akrabam yok yurtdışında
  18. M

Merhaba arkadaşlar öncelikle yazdıklaınızı okudum çok güzel yazmışsınız öncellikle teşekkürler. Konuya gelirsek 2. el işlerine girişebilirim pek bir şey olmaz telefonlardan anlarım aklımda bir fikir olsun diye yazdım yine bir fikire ulaşamadım yardımcı olmaya devam ederseniz sevinirim. Eski...
  19. M

Merhaba kullandığım telefondan memnun değilim değiştirmem gerek beni götürebilecek bir telefon önerisi istiyorum sarı siteden de öneri alabilirim
Top Bottom