Arama sonuçları: *

1. ByEX

Acer Nitro 5 AN515 ısınma sorunu

Selamlar herkese. Laptopumda garip bir şekilde aldığımdan bu yana inanılmaz bir ısınma sorunu yaşıyorum. Hiçbir şey yapmamama rağmen, sadece Word'de makale yazmama rağmen işlemcim boşta 90 derecede. Bu durumu düzeltmem için ne yapmam gerekiyor. Bu arada bilgisayarı alalı 7 ay oldu. İşlemcim...
  2. ByEX

700-500 tl arasında klavye

Logitech, rgb aydınlatma şekli ile ünlü demek istedim ben. Logitech'in klavyelerinde başka klavyelerde görülmeyen bir aydınlatma var.
  3. ByEX

iPad 7.Nesil 10.2" WhatsApp sorunu

Dikkate alacağım. Teşekkürler :)
  4. ByEX

Titan TT mi Xdrive mı? Arada kaldım

xDrive gayet sağlam ve Calitte'ye göre daha eski ve kendini kanıtlamış bir markadır. Şu an birçok yayıncının arkasında xDrive koltuk görebilirsin. O yüzden tavsiyem xDrive'dır. :)
  5. ByEX

Öneri #EvdeKal Dizi Film önerir misiniz?

Dizi : -Lucifer -The100 -Prison Break -How I Met Your Mother -Friends -Breaking Bad -La Casa De Papel -Sex Education -Sherlock Film -Venom -John Wick 1, 2, 3 -Interstellar -Lucy -Gravity -Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1, 2, 3
  6. ByEX

13 14 cm boyunda fare

Steelseries Rival 600'ün yanında Logitech G402-502 modellerine de bakabilirsiniz bütçeniz varsa. Daha az bütçe için Razer Basilisk X Hyperspeed öneririm.
  7. ByEX

13 14 cm boyunda fare

Öncelikle merhaba. Şu an üretilen bütün farelere bakın, 14cm fare yoktur (varsa da gözümden kaçmıştır). Sizin istediğiniz boyutlar biraz ''Extreme'' boyutlar ama böyle birkaç mouse var. Mesela Steelseries Rival 600.
  8. ByEX

Öneri Gigabyte Aorus M3 Kullanıcıları

IPS değeri 200 ise hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Aynı zamanda sert bir oyuncu değilsen (fareleri tutup fırlatan tiplerden değilsen) çok uzun zaman gider.
  9. ByEX

Yardım AOC C24G1 Monitör kullananlar !

Ne mutlu bana o zaman . :D
  10. ByEX

Yardım Sıvı soğutma ile fan ile fark nedir?

Fan hava ile soğutur, Sıvı soğutma ise özel sıvısı ile. Ama sıvı soğutma ile fan arasında -bana göre- en az %20 fark vardır. Ama sıvı soğutma fiyatları da fan fiyatlarından en az %20 fazla. :(
  11. ByEX

Bu bir sorun değil, monitör böyle üretiliyor. O yüzden düzeltilecek bir şey yok. :)
  12. ByEX

Öneri Gigabyte Aorus M3 Kullanıcıları

Öncelikle merhaba. Şahsen ben fareyi kullanmadım fakat kullanan bir arkadaşım var. Kendisi gayet memnun yaklaşık 7-8 aydır kullanıyor. Ama sensörünün IPS değeri çok fazla olmadığı için özellikle CS:GO tarzı oyunlar oynuyorsan ''Flick'' hareketlerinde mouse titreyebilir. Ama FPS tarzı oyunlar...
  13. ByEX

Bu siyahlıklar monitörün kendi kenarlarıdır. İngilizce de ''Bezzle'' denilen bu kenarlar her monitörde olur. Hoş, tüm monitör ekran olamaz ya ? :D
  14. ByEX

Samsung 144HZ Monitör

Size tavsiyem Youtube'a işlemciniz ve ekran kartınızı yazıp aratın. Hangi oyunda kaç FPS verdiğini gösteren bir sürü video var. Eğer istediğiniz oyunda 180 üzeri FPS görüyorsanız yayın+oyun yaparken 144 FPS'nin altına düşmezsiniz. :)
  15. ByEX

Monitörü yaklaşık 2 sene kullandım. Ne gibi bir siyahlıktan bahsediyorsunuz acaba ? Eğer imkanınız varsa fotoğraf ile gösterebilir misiniz?
  16. ByEX

Samsung 144HZ Monitör

144hz yazan her monitör 144 FPS (Frame Per Second) verir. Önemli olan oynayacağınız oyun, bilgisayar sisteminizdir. Aynı zamanda yayın+oyun oynarken 144 üstü FPS alabilecekseniz alın derim.
  17. ByEX

Samsung 144HZ Monitör

1000 TL seviyesi için fena değil derim. Ama bir ''Hardcore'' oyuncu 1ms'lik modellere bakmanızı öneririm.
  18. ByEX

ÜCRETSİZ DÜŞÜK SİSTEMLİ OYUN TAVSİYESİ

Doğrudur. Şahsen oynamıyorum ama mobil bir oyunu PC'de oynamak zorlamaz diye düşünmüştüm. :)
  19. ByEX

ÜCRETSİZ DÜŞÜK SİSTEMLİ OYUN TAVSİYESİ

-Max Payne 2 -Half Life -PUBG Mobile Şu an için aklıma gelenler bunlar, daha fazla geldikçe eklerim. :)
  20. ByEX

iPad 7.Nesil 10.2" WhatsApp sorunu

Öncelikle vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. iPad 7.Nesil 10.2" tabletimde App Store'a girip WhatsApp diye aratıyorum ama gerçek WhatsApp çıkmıyor. WhatsApp' a benzeyen uygulamalar çıkıyor. İlk defa tablet aldım, o yüzden çok bilgim yok ama böyle olması normal mi ? Eğer değilse...
Top Bottom