Neler Yeni

Öneri Gigabyte Aorus M3 Kullanıcıları

mhmthtn

80+
Gigabyte Aorus M3 mouse kullanan varsa memnun mu, eksileri artıları neler ve hangi tarihte ne fiyata aldı yazabilir mi acaba ?

ByEX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yakup Gürkan
Öncelikle merhaba. Şahsen ben fareyi kullanmadım fakat kullanan bir arkadaşım var. Kendisi gayet memnun yaklaşık 7-8 aydır kullanıyor. Ama sensörünün IPS değeri çok fazla olmadığı için özellikle CS:GO tarzı oyunlar oynuyorsan ''Flick'' hareketlerinde mouse titreyebilir. Ama FPS tarzı oyunlar oynamıyorsan sensörü sana sıkıntı çıkarmaz.

mhmthtn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Fakat araştırmam sonucunda Pixart 3988 sensör kullandığını ve 200IPS + 50G ivme değerine sahip olduğunu gördüm. 3310 gibi profesyonellerin kullandığı mouselardan bir hayli yüksek, 3360 serisi olan en iyi sensörlerden de bir tık aşağıda sanırım. FPS oyunları oynuyorum ama çok fazla değil. Bu arada az önce birkaç inceleme izleyip sipariş ettim umarım pişman olmam :)

ByEX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yakup Gürkan
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Fakat araştırmam sonucunda Pixart 3988 sensör kullandığını ve 200IPS + 50G ivme değerine sahip olduğunu gördüm. 3310 gibi profesyonellerin kullandığı mouselardan bir hayli yüksek, 3360 serisi olan en iyi sensörlerden de bir tık aşağıda sanırım. FPS oyunları oynuyorum ama çok fazla değil. Bu arada az önce birkaç inceleme izleyip sipariş ettim umarım pişman olmam :)
IPS değeri 200 ise hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Aynı zamanda sert bir oyuncu değilsen (fareleri tutup fırlatan tiplerden değilsen) çok uzun zaman gider.

Top Bottom