Arama sonuçları: *

1. uPixelar

[Ryzen5 3600, GTX1650]Bu sistemi almayı planlıyorum, uyumsuzluk olur mu?

https://www.incehesap.com/flexy-silver-fiyati-48781/ aslında bu da yakın ayarlarda ve uzunca bir süre de idare edebilecek bir ekran kartı var sadece indirim çok yok, senin attığın daha kârlı ve 2060'a yükseltilebilir duruyor
  2. uPixelar

Corsair Carbide SPEC-05 550W 80 Plus Bronze USB 3.0 Siyah ATX Mid-Tower Kasa bu da mantıklı geldi, RTX2060, R5 3600 ve sistemi besler gibi edit: Havalandırma olarak kötüymüş vazgeçtim
  3. uPixelar

Şöyle bir özet geçeyim, tek tek toplamak hazır sistemlerden bir tık pahalı olabiliyor. Benim isteğim bunun gibi bir sistem bulup indirimlerden yararlanmak. İleride de RTX2060 ve besleyebilecek bir işlemci(R5 3600 gibi), 16GB RAM'e yükseltmek istiyorum. Şimdilik birikmiş param yok ve aylık 1000TL...
  4. uPixelar

2060'a yükselteceğimi belirttim ve tekrar işlemci yükseltmek istemiyorum, ekran kartı da attığım ürün de yok maalesef, 1650 var sadece.
  5. uPixelar

Sistemi tek tek toplamayacağım, attığım ürün linkinde de bahsettiğin yükseltmeler yok.
  6. uPixelar

WebTekno'nun yeni çıkarttığı sistemi inceledim ve sistemi tek tek toplamak yerine oradan(incehesap) özelleştirerek almanın daha uygun olabileceğini düşündüm. Sistem aşağı yukarı bu ve özelleştirilmiş hazır fiyatı: 6.734,20TL => Hazır Sistem(Özelleştirilmemiş hali) Tek tek verdiğim linklerden...
  7. uPixelar

Windows parmak izi sorunu

Bilgisayarının parmak izi desteklediğinden emin misin?
  8. uPixelar

Twitch için internet hızım yeterli mi?

Fps i max tutarsan internet kullanan en ufak bir şey yaptığında (video izlemek) drop girer bence 30 veya 24 ideal. Zaten yeni başlayacaksan 60fps çok gerekli olmaz henüz.
  9. uPixelar

Twitch için internet hızım yeterli mi?

24-30FPS alabilirsin
  10. uPixelar

CS:GOda sıkıntı yaşar mıyım?

Sunucu Avrupa'da olduğu için çok fazla etkilemeyebilir ama her zaman wifi dan iyidir.
  11. uPixelar

Şehir Kurma Oyunu Önerisi

Düşük ayarlarda oynayabilirsin aslında. Ben GT630M ile oynadıydım.
  12. uPixelar

Mantıken 47+10 57ms gibi bir değer alman lazım. 47ms Geforce Now ile senin aranda, 10ms de Sunucu ile geforce now arasında olsa aşağı yukarı 60 ms oluyor. Ama şöyle bir fark var, kendi bilgisayarında görüntün anlık değişecek, sunucu verileri geç güncelleyecek, Geforce Nowda ise görüntün...
  13. uPixelar

Ayrıca önerilen değerlere göre çok kötü değil değerlerin. Seni zorlamayacaksa ethernet kablosu her zaman iyidir.
  14. uPixelar

edit: Biraz geç düştü jeton.Düzeltiyorum... Csgo da Türkiye den girsen 60 ping üstü oluyor zaten. Ama Geforce Now sistemlerini bilmediğim için tam bir şey diyemem.
  15. uPixelar

CSGO oyuna geç girme

Başlatma seçeneklerine -novid ekle en az 3-5 saniye kazandırır.
  16. uPixelar

Oyun Önerisi

Far Cry 3 tam sistemine göre bir oyun çok severim, geçen hafta 3. kez bitirdim.
  17. uPixelar

Laptopun Yavaşladı Diye İntel Driver Yükledim

Dostum sahip olduğun işlemci eski bir model ve maalesef güncellesen de hızlanacağını sanmıyorum. https://downloadcenter.intel.com/download/29474/Intel-Graphics-Driver-for-Windows-15-40-?product=87261
  18. uPixelar

İşlemci ve ekran kartı modellerini atarsan yardımcı olurum, bir de Windows 10 mu yoksa 7 mi
  19. uPixelar

Yayıncıların kaç mgbit hız alması gerek

Tanıdığın biri yoksa bizim referans kodumuzu verebilirim. Ödemede gecikme olmazsa 2 mize de 1 ay ücretsiz internet geliyor. ???
  20. uPixelar

Çok bir ayarı yok aslında. Aramadan Aygıt Yöneticisi ni bul ve aç, ekran kartı, işlemci sürümlerine bakarak kendi sitelerinden elle indir. Parçaların modellerini atarsan direk driver linki atabilirim. (Windows sürümü ve kaç bit olduğu önemli(x86,32bit/x64)
Top Bottom