Arama sonuçları: *

1. R

Bu klavyelerden hangisi almak daha mantıklı?

Teşekkür ederim
  2. R

Bu klavyelerden hangisi almak daha mantıklı?

Merhaba benim klavyem bozulduğu için bir klavye arayışına girdim,bu klavyelerden hangisi daha mantıklı...
  3. R

15k Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Merhaba 15k bütçeye Masaüstü Bilgisayar tavsiye eder misiniz?
  4. R

Televizyon önerisi için yardım edebilir misiniz?

Merhaba televizyon almak istiyorum.ekranin kalitesi,sesin kalitesi benim için önemli bana televizyon tavsiyesi verebilir misiniz?
  5. R

Çözüldü✓ Üniversite İçin Laptop Tavsiyesi Eder Misiniz?

olabilir ama içini açsam garantisi gitmez mi ? 1670603625 Teşekkürler 1670603669 Teşekkürler
  6. R

Teşekkürler cevabın için.Bütceyi artırabilirim ama son attığınız linteki laptop için 8 gb ram yeterli olur mu? 1670583299 Teşekkürler cevabın için başka tavsiye edeceğin laptoplar var mı?bütceyi artırabilirim
  7. R

Merhaba endüstri mühendisliği için laptop tavsiye eder misiniz?Oyun çok az oynayacığım Genellikle yazlım(Python,C++,Fusion360,Excel) ve günlük işler için
  8. R

Çözüldü✓ İyi Bir Sisteme Sahibim Fakat Fps Drop Yiyorum

Peki kasa camını ara sıra açmak sakıncalı mı?dedğinizi para biriktirp yapmaya çalışcam fan sesi benim için önemli değil,bilgisayar hakkında pek bi bilgim olmadığı için size bu kadar soru sordum kusura bakmayın
  9. R

başka ekstradan yapabiliceğim bir işlem var mı?size de zahmet verdim kusura bakmayın
  10. R

peki teşekkür ederim 1653047470 gigabyte 1653047537 1653047658 Fanların hızını ne kadar artırmalıyım?
  11. R

bence de sıcaklıkla alakalı 120 fpsden 200 lere çıktım biraz kasayı havalandırıp 1653046951 voltajla oynamak riskli bir işlem değil mi? 1653047062 peki işlemcinin sıcaklığını azaltmak için neler yapılabilir?
  12. R

eskiden araştırdığımda r5 3600 işlemcilerinde çoğunda böyle bir sıcaklık değeri varmış ben stok fan kullanıyorum 1653046465
  13. R

ekran kartı modeline nasıl bakıyoruz?
  14. R

84 lerde şuan eskiden 90 a bile çıkmıştı fakat fps drop yemiyordum
  15. R

böyle sıcaklıkları
  16. R

Merhaba sistemim Rtx 2060, r5 3600, 16gb g skıll ram 3200mhz,gigabyte B450M S2h 3600MHZ anakart sistemim 5-6 aylık bugün ilk defa fps drop yedim ve ne yaptısam devam etti bu konuda bana yardımcı olabilicek var mı?
Top Bottom