Arama sonuçları: *

1. X

Ders çalışamama sorunu.

yani çok uzun bir dilimde bu kadar uzun ders çalışmak seni baymadı mı ? yani bir zamandan sonra kafana bence istesen bile sokamazsın bilgiyi.
  2. X

Ders çalışamama sorunu.

Yani yapmam gereken sanal ortamdan çıkıp kendi odak noktamı sadece derse çekmek. Ama bunu 8 ay boyunca her gün 9 10 saat yapmak robotların işidir bunları nasıl başarıyorlar anlamıyorum.
  3. X

Ders çalışamama sorunu.

Zaten hedefim Marmara Üniversitesi. Ben meslek lisesi mezunu olduğum için bu tür üniversitelerin meslek lisesi mezunlarına açtığı ek kontenjanlarla 130 bine istanbulda elektronik mühendisliği okuyabiliyorsun. tabikide ben 60-70k yapıp bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum, bilgisayar...
  4. X

Ders çalışamama sorunu.

yani kimine göre ağırdır kimine göre değildir, öyle şantiyede falan çalışmadım yani ağır bir durum değil. 1723029647 ya aslında öyle önceki kadar oyun oynama isteğim yok ama ders çalışma isteğim olmadığı için bilgisayarda boş zaman geçiriyorum. birde şu anki dönemde olan bu problemlerden dolayı...
  5. X

Ders çalışamama sorunu.

Ben 17 yaşındayım bu sene YKS24'e girdim fakat çalışmadığım için mezuna kaldım. YKS25'e hazırlanacağım fakat şu an hiç ders çalışma isteğim yok yani bi düzen nasıl oluşturucam hiç bilmiyorum ve plan olarakta aklımda hiçbirşey yok hedefim sayısal ilk 60-70k'ya girmek bunu nasıl başarabilirim hiç...
  6. X

kilom ortalama ama bileklerim ince

benimde öyle mesela kollarım çok ince ama gövdem çok yağlı gözüküyor skinny fat deniyor buna yağ oranından dolayı ve genetiğinde etkisi var.
  7. X

BIOS Güncelleyeceğim ama böyle birşeyle karşılaştım.

çok kritik işlermiş bunlar hocam 2 3 yıldır elektrik hiç kesilmedi ama şimdi beni bulur diye yapmaktan vazgeçiyorum :D
  8. X

BIOS Güncelleyeceğim ama böyle birşeyle karşılaştım.

Merhaba ben bios güncelleyeceğimde ana kartım gigabyte b450m s2h böyle bir şey gördüm bios güncelleneceği zaman dosyalar siliniyor diye doğru mu bu ne yapmam gerek hiç bios güncellemedim güncellemek istiyorum.
  9. X

kafamda kan pompalanıyormuş gibi bir hissiyat

bak kral şöyle anlatayım senin dediğin ağız kokusunu bende yaşıyorum ztn. mesela alnımı bir yere koyduğum zaman kan dolaşımı hızlanıyor mu ne oluyor garip bir his oluyor sanki bayılacakmışım gibi. 1721842374 kral bence o kadar büyütülecek bir olay değildir ya ama teşekkür ederim tavsiyeniz için...
  10. X

bu sadece bana özgü bir şey mi anlamadım
  11. X

hani amuda kalkıp beklersin ya beynine kan pompalanır secdedeykende aynısını yaşıyorum bu kötü bir durum mu yoksa normal bir durum mu ?
  12. X

Xbox PC uygulaması Başlatılıyor'da kalıyor.

güncelledim ama hala aynı sıkıntı var.
  13. X

Xbox PC uygulaması Başlatılıyor'da kalıyor.

Forza 4 aldım xbox ile hesabı bağlamam gerekiyor xbox uygulamasını indirdim başlatılıyor'da yani siyah ekranda kalıyor ondan sonra hesabınıza giriş yapamadık diyor onardım sıfırladım görev yöneticisinden ayarlarını yaptım yine düzelmedi ne yapmam lazım ?
  14. X

Bakımsız, akneli, gözenekli yüze en iyi gelicek hangisi ?

ben sivilce için yararlı olucak gözenekleri kapatıcak bir krem arıyorum bu dediklerin dediklerimin tümünü kapsıyor mu ? yağlı cildim
  15. X

Bakımsız, akneli, gözenekli yüze en iyi gelicek hangisi ?

Merhaba, 17 yaşındayım ve yüzümde çok akne ve gözenek var. Yani önceden hiç yüzüme bakım yapmadım veya doktora gitmedim. Ben amazonda dolaşırken bu 2 tane aynı markadan ürün gördüm, birçok kişi beğenmiş ve işine yaramış. Bunlardan hangisi benim yüzümdeki akne ve gözenekleri götürmesi için...
  16. X

Türk Telekom faturasını kendi kendine artması

Benim bu ilk ödediğim ucuz fatura bir önceki tarifenin olma ihtimali var mı
  17. X

GTX 1660 Super sistem ne kadar eder?

Bence 7-8 eder.
  18. X

sizin faturaların fiyatları ne kadar
  19. X

Sanırım ben 23-24 Mayıs vaktinde Taahüdden önceki faturayı ödemiş olabilirim, şu an internetten fiyatına baktığımda 295 tl yazıyor sizin faturalarınızın fiyatıda aynı şekilde mi ?
  20. X

Ben bu taahüdü 18 Mayıs 2024 tarihinde yeniledim, Türk Telekom'u 2019'dan beri kullanıyorum şu an internet sayfasından baktım 295 tl yazıyor aylık aynı tekabül ediyor sence normal mi bu durum yoksa aramam gerek mi bana indirim falan diyorlardı ama olmadı 1719654438
Top Bottom