Arama sonuçları: *

1. T

Gamebooster g76k attack asus tuf gaming vg249q1a ile uyumlu mu?

nE yani usb 2.0 buna takıla biliniyor Hım.. teşekkürler
  2. T

Gamebooster g76k attack asus tuf gaming vg249q1a ile uyumlu mu?

Selamlar donanım arşivin video larının birine rastladım ve gamebooster G76K attack modelinin gayet iyi olduğunu gördüm asus tuf gaming vg249q1a modeline takıla bilirmi? Cevap verirseniz teşekkürler monitörde usb 2.0 yok yazıyordu ve klavye usb 2.0 idi p yüzden sordum yanlış baktıysam uyarın...
  3. T

[Konu nasıl siliniyo la]

[Konu silmeyi bulamadım]
  4. T

6650xt PC alınır mı?

Öhöm pardon pardon yanlış bakmış ola bilir kusura bakma patron ;)
  5. T

6650xt PC alınır mı?

Bence kasayı al monitörü azıcık daha kaliteli ala bilir hale gele bilene kadar bekle yani sistemlere bakmadım bakıyım bi :D bakıyım fhd mi yoksa 2k mi oyun oynatıyor rx6650 xt ve 6600 ün farkını her yerde aratmalısın tavsiyem bir birine biraz yakın performans veriyo ola bilir
  6. T

r5 5600 ve rx6600 lü sistem bu fiyata iyi midir?

A evet ben fark etmemişim 3050 den iyi idi galiba pardon pardon
  7. T

3060 yerine hayla 6600 taraftarıyım ama arkadaşın arkadaşa bağlı :D
  8. T

Hım peki ben gen gaming tr isimli teknoloji sitesinde görmüştüm malesef ama sanki biraz fazla bağlı gibi cidden sor arkadaşına da bir bütçe söylesin ona göre ala bilir gibi tabi ben çok bilmem
  9. T

Bütçen varsa alabilirsin ama intel in i3 core 10105f olması lazım o işlemcili rx 6600 bir sistem vardı ama bak 2 3 tane alma alıyorsan bende alcam bitmesin ;D istersen atabilirim
  10. T

Sistem için hangi ekran kartı uygun olur ?

Rx rtx den daha fazla performans veriyo hayatımda rtx ve rx kavgalarına bildiğim tek şey bu
  11. T

Asus TUF Gaming VG249Q1A mönitör alınır mı?

Valla anlasam cevap vericemde bende anlamıyom bunlardan :,D
  12. T

Asus TUF Gaming VG249Q1A mönitör alınır mı?

Bende ondan almayı düşünüyordum tam sormalımıyım diye düşünürken bu konuyu gördüm teşekkürler he bide benim bildiğim çok sınırlı da olsa 24 (23.8) gibi küçük boyutlarda ölü piksel daha az çıkar diye biliyorum
  13. T

Önce ekipmanmı yoksa kasamı?

Ve anladığım sonra ekipman ... hımm peki mouse almıştım bile :/ Tamamdır sadece RAM den önce ekran kartı ala bilirim
  14. T

Yani bu sıralama iyi midir??
  15. T

Merhabalar bir sorum var ben ilk önce Bilgisayar toplamaya başladım ve sıralamalı şekilde MOUSE>KLAVYE>MONİTÖR>EKRAN KARTI>ANA KART yada İŞLEMCİ> RAM DEPOLAMA> KASA Olarak düşünüyorum sizce bu iyi bir yaklaşım mı? Bide ekstra böyle uygun ise ANA kart mı önce yoksa işlemcimi önceliklidir...
  16. T

Donanım arşivi yeni F/P sistem ne zaman çıkar ?

Bence ellerinde yeterince ürün vardı ama paketliycek ve montajlarını yapacak kadar adam yoktu
  17. T

Yeni f/p sistem için önerim

A-a öyle direk etiketleyeni görürmü ki?
  18. T

Yeni f/p sistem için önerim

Aa selam sanırım bu yazıyor ee Abdullah abi bence yeni sistem böyle rx 6600 ve rtx 3050 falan diyilde gtx1660 ,1650, rx6500 gibi giriş seviye hatta baya giriş seviye bir sistem yapabilirsin hem fiyatı uygun olur( asgeri ücretli biri bile alabilir olabilicek bir sistem) hemde artık farklı bir...
Top Bottom