Neler Yeni

Asus TUF Gaming VG249Q1A mönitör alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,389
İsim
Çağatay
Arkadaşlar yeni bir mönitör alacağım benim bütçeme uygun asus TUF Gaming VG249Q1A mönitörünü buldum sizce alınır mı? ekran kartım 6700xt
bide 23.8 inç çok küçük olurmu 27 inç mi almalıyım. bide ölü piksel ve ghosting çıkarmı. çıkarsa iade kabul ederlermi şimdiden teşekkürler

1080p için 24" gayet güzel ve küçük değil bende kullanıyorum o boyutta monitörler. IPS panel renkleri güzel sorunu olmayan bir monitör genel olarak. tek eksiği ayakları. Pivot ayakları olsa süper olurdu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kıvanç ER
Bende ondan almayı düşünüyordum tam sormalımıyım diye düşünürken bu konuyu gördüm teşekkürler he bide benim bildiğim çok sınırlı da olsa 24 (23.8) gibi küçük boyutlarda ölü piksel daha az çıkar diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1080p için 24" gayet güzel ve küçük değil bende kullanıyorum o boyutta monitörler. IPS panel renkleri güzel sorunu olmayan bir monitör genel olarak. tek eksiği ayakları. Pivot ayakları olsa süper olurdu.
tamam hocam bide ölü piksel yada ghosting yada ışık sizması çıkarsa iade kabul ederlermi bide 1 tane daha mönitör buldum

bu nasıl bunda pivot vamırmış ama 144hz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende ondan almayı düşünüyordum tam sormalımıyım diye düşünürken bu konuyu gördüm teşekkürler he bide benim bildiğim çok sınırlı da olsa 24 (23.8) gibi küçük boyutlarda ölü piksel daha az çıkar diye biliyorum
inşallah çıkmaz hocam ölü piksel

NightWish2434

80+ Silver
Arkadaşlar yeni bir mönitör alacağım benim bütçeme uygun asus TUF Gaming VG249Q1A mönitörünü buldum sizce alınır mı? ekran kartım 6700xt
bide 23.8 inç çok küçük olurmu 27 inç mi almalıyım. bide ölü piksel ve ghosting çıkarmı. çıkarsa iade kabul ederlermi şimdiden teşekkürler

kankam monitör önümde istediğin soruları sorabilirsin.
23.8 inç çok küçük olurmu?
hayır olmaz. gayet yeterli. bütçe fazlaysa 27" de alınabilir.
ölü piksel ve ghosting çıkarmı?
yaklaşık 1 ayı geçti herhangi bir deadpixel / ghosting / ışık sızması yaşamadım

Atyxah

80+ Silver
ben okul açılmadan bir ay önce felan almıştım hala da aktif kullanıyorum gayet de güzel bir monitör alabilirsiniz

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,389
İsim
Çağatay
tamam hocam bide ölü piksel yada ghosting yada ışık sizması çıkarsa iade kabul ederlermi bide 1 tane daha mönitör buldum

bu nasıl bunda pivot vamırmış ama 144hz

inşallah çıkmaz hocam ölü piksel
Bu monitör tam ideal diyebilirim pivot ayağı da var bunu al geç. 3 monitörüm de asus şükür ne ölü piksel çıktı ne ışık sızması. VA panel olanda minimal ghosting var sadece o da panel ile alakalı TN ve IPS olanlar da sorun yok.

Jerimbo0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
efe akkuş
kanka 6700 xt 2k için daha iyi olur 2k 120 hz ara bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kankam monitör önümde istediğin soruları sorabilirsin.

hayır olmaz. gayet yeterli. bütçe fazlaysa 27" de alınabilir.

yaklaşık 1 ayı geçti herhangi bir deadpixel / ghosting / ışık sızması yaşamadım
hocam 1 tane sorum var
1.ben genellikle fps oyunları oynarım valo cs filan herhangi bir ışık sizması oldumu yada olurmu siz vola yada cs oynadınızmı oynadıysanız sizi memnun ettimi.
bide coğu kişi bana şu mönitörü önerdi
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ed-gaming-monitor-66cfgac1tk-pm-HBC00002QYDVK bu mönitör iyi mi sizce

kanka 6700 xt 2k için daha iyi olur 2k 120 hz ara bence
hocam 2k ya bütçem yok malesef 6700xt darbogaz yaparmı 1080p de işlemci 5800x

Bu monitör tam ideal diyebilirim pivot ayağı da var bunu al geç. 3 monitörüm de asus şükür ne ölü piksel çıktı ne ışık sızması. VA panel olanda minimal ghosting var sadece o da panel ile alakalı TN ve IPS olanlar da sorun yok.
hocam şu mönitörde var https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ed-gaming-monitor-66cfgac1tk-pm-HBC00002QYDVK nasıl sizce 0 5 ms

hocam bide amazon niye ucuza satıyor ürünleri

NightWish2434

80+ Silver
1.ben genellikle fps oyunları oynarım valo cs filan herhangi bir ışık sizması oldumu yada olurmu siz vola yada cs oynadınızmı oynadıysanız sizi memnun ettimi.
bide coğu kişi ban şu mönitörü önerdi
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ed-gaming-monitor-66cfgac1tk-pm-HBC00002QYDVK bu mönitör iyi mi sizce
önerdikleri monitörde güzel ama ben asusun kefili olurum çok rahat. onun panel kalitesi nasıl yada ölüpixelle geliyormu bilmiyorum. (klavye, mouse, anakart, ekran kartı, ram ve monitör asusun)

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre
önerdikleri monitörde güzel ama ben asusun kefili olurum çok rahat. onun panel kalitesi nasıl yada ölüpixelle geliyormu bilmiyorum. (klavye, mouse, anakart, ekran kartı, ram ve monitör asusun)
tamam hocam bide ben genellikle fps oyunları oynarım valo cs filan herhangi bir ışık sizması oldumu yada olurmu siz vola yada cs oynadınızmı oynadıysanız sizi memnun ettimi.

NightWish2434

80+ Silver
tamam hocam bide ben genellikle fps oyunları oynarım valo cs filan herhangi bir ışık sizması oldumu yada olurmu siz vola yada cs oynadınızmı oynadıysanız sizi memnun ettimi.
onu yanıtlamayı unuttum. valorant oynadım görüntü kalitesi 10/10 herhangi bir ışık sızması yaşamadım gayet akıcı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre
onu yanıtlamayı unuttum. valorant oynadım görüntü kalitesi 10/10 herhangi bir ışık sızması yaşamadım gayet akıcı.
hocam sizi durmadan soru sorduğum için özür dilerim 1 tane daha sorum var hiç ekran yırtılması oldumu valorant yada herhan gibi oyunda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,128
Üyeler
153,179
Son üye
GOKKO
Top Bottom