Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ Ryzen 5500 2 pin kırık 2 tane yamuk pinim var

Elim hafif olmadığı için denemekten korkuyorum ama cımbız yardımı ile hafif hafif dokunsam düzelir mi
  2. M

Ankara'da internette bu işi yapan bir bilgisayarcı gördüm büyük bir şirket gibi 1672943826 Sizin bı tanıdığınız varsa Ankara içi yardımcı olursanız sevinirim
  3. M

Peki bir performans düşüşü yaşarmıyim
  4. M

Hocam tam çekemedim ama kırıklar sadece ok işareti olan köşesinde var diğerleri düzgün yapabilirsem düzelir
  5. M

En dış halka sında 2 tane si yan yana kırıldı tamirinde bı sıkıntı çıkabilirmi çıkmazsa onu yapıcam ama bı bilgin varmı acaba
  6. M

Bilgisayarım ısınmaya başladığı için macun yenilemek istedim ama yenilerken işlemci fan ile beraber geldi sonra onu çıkartmaya çalışırken kırıldı başlıkda yazdığı gibi 2 tane kırık 2 tane yamuk var pin tamiri yapan yerlere sorduğumda 300 ile 850 lira arasında bı fiyat verdiler sizce...
  7. M

Çözüldü✓ logitech g435 mikrofon sorunu

g435 mikrofonu kullanan herhangi bir uygulamaya girince mikrofon kulaklığın içine tekrar geliyor yan ses diyorlarmış heralde baya bir araştirma yaptım ama nasıl çözüldüğünü bulamadım yardım ederseniz sevirim g hub ı denedım ama 435 e destek yok g hubda
  8. M

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Sistem ne zaman çıkacak bilgisi olan varmı bu arada giriş orta segment çok iyi olur abi herkes için
  9. M

Max 10 11 bin civarında olması herkes için daha iyi gennelleme o yönde istiyor
  10. M

Giriş orta segment 6 9 k arası bı sistem de olabilir abi herkes faydalanır çoğu kişinjn parası çok sınırlı
  11. M

Herkesi mutlu edecek bir PC çıkamaz ki çoğu kişinin parası yok ve oyun oynamak istiyor yüksek FPS çoğu kişide 13 bin TL üzeri performans Canavarı istiyor
  12. M

8 12 bin lira arası bir sistem çıkarsa tadından yenmez malum bu devirde çoğu kişinin üst segment PC alicak parası yok
  13. M

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

Sistem fiyatlarınin çoğu Akakçeden baz aldım haberin olsun rica ederim
  14. M

Sistem gelmiycek mis bütün stok bitmiş ama iptal etmiş bazı kişiler onları ekleyebiliriz dediler emin değilim bu saaten sonra gelmez gibi
  15. M

Hocam şöyle bı sistem dizdim bazı parçaları çok fiyat artıyor o kadar çıkamam bütçeye diye bazıları kötü olmuş olabilir hepsini tek tek topla eklemek istediğin şeyler olabilir ben bunu kendime göre yapmıştım sende üstünden geç rahat rahat oynarsın ne istersen
  16. M

Eğer bütçem var diyorsan 12.500 e sana 6600 lu sistem atabilirim
  17. M

Hocam o model hakkında bi bilgim yok diğer modeli kullandığım için bilgiliyim istersen internet den karşılaşırtirma yap senin için daha faydalı olur yanlış bilgi vermiyim 1658007602 Hocam bende bulamadım büyük ihtimalle almış olabilirler bende emin değilim başka konuda bunun hakkında...
  18. M

Asus tuf her türlü yardımci olur sana 2899 lira civarında monitör bakmanı tavsiye ederim https://www.akakce.com/c/?s=3&v=12088&p=1055184240&c=17384&g=1677794121&f=%2Fr%2F%3Fpr%3D1055184240%26vd%3D12088%26pg%3D1677794121 kuzenim 1 2 yıldır kullanıyor bu monitör u bende uzun bir şekilde kullandım...
  19. M

Hocam qaqus sistem çıkarmış i5 10400f 6600 veya 3050 nasıl sizce ama fiyat 12 11 civarı
  20. M

Almayın almayın da sistem lazımsa gene iyi fiyat adam al sat yapsa bile yapacak bişey yok adamlar parasını böyle kazanıyor maalesef Türkiye piyasası
Top Bottom