Arama sonuçları: *

1. F

Dualsense bluetoothla pcye bağlandıktan sonra bağlantı kopuyor

Selam Dualsense kullanıyorum ve dualsenseimi bluetoothla pcye bapladıktan 2-3 saniye sonra ışık sönüyor ve bağlantı kopuyor DualSenseX uygulamasından baktım şarjı %90 görünüyor sorun neden kaynaklı olabilir
  2. F

ASUS TUF A15 İÇİN RAM VE SSD ÖNERİSİ

kanka Asus TUF A15 için ben de ssd düşünüyorum da Samsung 990 PRO Heatsink takarsam kasam kapanır mı ssd kasaya temas eder mi bunun hakkında bugün konu açtım ama kimse cevaplamadı cevaplarsn iyi olur
  3. F

25-30 K bandında laptop önerisi

hangi cihaz için hocam eğer asus içinse 140watt ekran kartının 120-125 kısmını kullanabiliyor bu değer de fazlasıyla yeterli bir değer ama bu asusun 4060 modeline bakın derim 4050 ve 4060 arasında büyük fark var
  4. F

Asus TUF A15 için Ssd önerisi

Asus TUF A15 laptobum var 512gb yetmedi boş olan fazla ssd slotuna 1 tblik bi ssd takmak istiyorum her öneriye açığım mld ve adata marka olmazsa daha iyi olur
  5. F

Evimde TürkNet’e göre internet altyapısı yok

kanka yeni bir konu açtım rica etsem bakabilir misin bilgin vardır brlki
  6. F

ASUS 24" TUF Gaming VG24VQ1B 165Hz 1ms HD IPS Curved Monitör IPS panel mi?

Çok kaliteli paneli var ama benim önerim LG veya Samsung monitörlere yönelmen olacaktır
  7. F

Laptobun klavyesine çay döküldü.

bilgisayarım gideli 2 ay falan oldu ben yapsam işe yarar mı
  8. F

Oyun için ips panel mi tn panel mi ?

ips panel genellikle tasarım için önerilir hikayeli oyun oynuyorsan spiderman gibi rdr2 gibi ips öneririm fakat fps tarzı işte valorant olsun cs2 olsun gibi oyunlar oynuyorsan tn daha mantıklı olacaktır
  9. F

dostum anakartı yıkamak cidden mantıklı mı
  10. F

Bıraktığım Asus fiyat olarak gayet mantıklı bir tercih ama Lenovo daha da mantıklı olacaktır fonksiyon tuşlarını fn ile kullanma istemiyorsan Asus ama donanımsal olarak kesinlikle Lenovo ideapad gaming
  11. F

Can sıkıntısına derman olacak oyun önerisi (Düşük sistem var)

knk bu sistemle max minecraft 1.16 oynarsın
  12. F

Hocam çay şekerli miydi aynı olayı yaşadım çay şekerliyse anakartın oksitlenecektir o bilgisayar geri dönmez hakkın rahmetine kavuşmuştur benim bilgisayarım da sizlere ömür yenisine bakın derim
  13. F

bunun 4060 modelinden bahsediyorum ama bu da olabilir çok bütçe zorlamana gerek yok
  14. F

bütçeni biraz daha artırabilirsen kendim de güncel olarak kullandığım Asus TUF A15 önerimdir hem anakartında boş bir fazladan ssd slotu bulunuyor kasayı açman da sıkıntı yaratmayacaktır garanti kapsamında hem de 64gb e kadar ram desteği bulunuyor üstelik panelinde nvidia g-sync ve amd adaptive...
  15. F

bilemem ama amd yapıyor kanka intel de kullandım amd de rahatlıkla amd önerebilirim çoğu intel laptopta watt kısıtlaması oluyor
  16. F

bozuluyorlar ki bu seride bozulma olmaz ama benim önerim watt kısıtlamasından dolayı amd olacaktır
  17. F

kankam bence intel işlemcili bir şeye yönelme çok önermiyorum amd fanboyu gibi görünmek istemem ama intellerde watt kısıtlaması oluyor diye biliyorum şuraya bıraktım tercih senin...
  18. F

Asus TUF A15 FA507NV (2023) ve Samsung 990 PRO with Heatsink uyumu

Beyler selam şimdi bende bi Asus TUF A15 cihaz var 512 gb yetmedi ben bunu 1,5TB yapmak istiyorum ve 990 pro almaya karar verdim. 990 pronun Asus Tufda ısındığına dair şeyler duydum bu yüzden heatsink kullanma ihtiyacı duydum çok uzattım aslında sorum şu heatsink kasayı kapatabileceğim...
  19. F

şuan evde değilim hocam eve geçince atayım
  20. F

ethernetle test yapıyorum
Top Bottom