Neler Yeni

ASUS 24" TUF Gaming VG24VQ1B 165Hz 1ms HD IPS Curved Monitör IPS panel mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
Bazıları VA, bazıları IPS panel diyor. Curved mönitörler arasında IPS olduğunu iddia eden en f/p monitör. Peki gerçekten IPS mi? Eğer değilse bile alınır mı? Gayet uygun.

ghosty19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mert
Asus tuf lar beni sinir ediyor çok alakasız ülkemizde pahalı ve 165 veya 144 Hz oluyorlar bence kral mediamarkt ta Lenovo bir tane var aynı fiyata yakın 240hz 1ms bence onu bir düşünebilirsiniz ben almadım ama özellikleri hoşuma gitti 240 Hz olmasi çabası bu fiyata

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus tuf lar beni sinir ediyor çok alakasız ülkemizde pahalı ve 165 veya 144 Hz oluyorlar bence kral mediamarkt ta Lenovo bir tane var aynı fiyata yakın 240hz 1ms bence onu bir düşünebilirsiniz ben almadım ama özellikleri hoşuma gitti 240 Hz olmasi çabası bu fiyata
Aga bunu genel olarak söylüyorum eğer bir tavsiye veriyorsanız lütfen link bırakın, zorunda değilsiniz ama nezaketen bıraksanız hoş olur, tatlı olur. Tavsiyeniçin teşekkürler inceleyeceğim.

~helloworld

80+ Bronze
hem ips panele sahip hem de kavisli(curved) panele sahip monitör pek görmedim, çok nadir görmüştüm onlar da 32 inç falan monitörlerdi yakın zamanlarda hiç görmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hem ips panele sahip hem de kavisli(curved) panele sahip monitör pek görmedim, çok nadir görmüştüm onlar da 32 inç falan monitörlerdi yakın zamanlarda hiç görmedim.
Curved önerilmiyor pek fazla. Ips olmasını fazla kafaya takıyor insanlar gibi geliyor bana. Va panellerde fps otunları için en kötü panel, garip

faedesz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Çok kaliteli paneli var ama benim önerim LG veya Samsung monitörlere yönelmen olacaktır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,407
Üyeler
149,724
Son üye
berataydın23
Top Bottom