Arama sonuçları: *

1. Benardaguven

Amd Ryzen İşlemci Önerisi

hocam hocam oc yapmak gibi bir planım yok bios update konularına da pek hakim değilim o yüzden soruyourm. her şeyi stok halde kullanmak istiyorum hocam. 1625411346 teşekkür ederim hocam yorumlarından dolayı eksik olma :)
  2. Benardaguven

Pek sıkıntı yaratır mı peki bu benim için ileride başım ağrımasın 1625410783 bu ele almam gereken bir konu mudur yoksa sadece bios update yap geç diyebilir miyim hocam daha sonrasında başım ağrımasın.
  3. Benardaguven

Anakartım uyumludur değil mi 5600x için 1625410614 Anakartım bir sorun çıkarmaz değil mi hocam
  4. Benardaguven

ryzen 5 2600 ile o sıcaklıklara ulaşıyorum hocam çok yük altındayken 1625410504 Gözle görülür bir performans artışı yaşar mıyım hocam veya o fiyat bandında önerebileceğiniz başka bir işlemci var mıdır? 1625410551 Teşekkür ederim hocam değerli yorumundan dolayı dikkate alıcam :)
  5. Benardaguven

450-500 bandına çıkabilirim hocam
  6. Benardaguven

Hocam yük altında 80 dereceleri görebiliyorum stok fanımla. Herhangi bir fan öneriniz var mıdır ucuz yollu işimi görebilecek bir fan
  7. Benardaguven

Dostlar selamlar herkese iyi forumlar dilerim; Almanyadan gelecek olan amcamdan işlemci getirmesini isteyeceğim. Şu anda sistemim; MSİ B-450M-A PRO MAX MSI RX 580 ARMOR 8G OC RYZEN 5 2600 Aktif olarak Cs Go oynuyorum ve işlemcimi geliştirmek istiyorum. Anakartıma uygun olarak bir işlemci önerir...
  8. Benardaguven

Kulaklık alıyorum yardımcı olur musunuz?

hocam iyi de ses kartımı bilmiyorum destekler mi alphayı. frekans değerleri bakımından alpha daha iyi ayrıca. 1618579521 GÜNCEL!!
  9. Benardaguven

Kulaklık alıyorum yardımcı olur musunuz?

Herkese iyi forumlar diliyorum, hayırlı ramazanlar. Bilgisayarımı 1 sene önce topladım ve ekipmanlarımı değiştirme kararı aldım. Kulaklığımı ve klavyemi değiştirmek istiyorum. Kulaklığı Hyper x cloud 2 veya Hyper x Cloud Alpha düşünüyorum. Fakat ses kartı konusunda hiçbir bilgim yok. Yardımcı...
  10. Benardaguven

Gaming room dizayn önerisi

+
  11. Benardaguven

evet birkaç pinterest görselinde görmüştüm gayet güzel duruyor ama herhangi bir arızada o pamukları söküp tekrar monte etmesi baya uğraştırıcı olur galiba hocam :) 1615979790 GÜNCEL + +
  12. Benardaguven

hocam odayı büyültme gibi bir şansım yok maalesef :) ama genel olarak bilgisayar masamı pencerenin yanına koymamı öneriyorlar teşekkür ederim öneriniz için :)
  13. Benardaguven

şu anda pencerenin solunda bilgisayarım onun arkasında paralelde yatağım duruyor hocam ama kapıya doğru olan kısımlar biraz fazla boş kaldı o yüzden içime sinmiyor pek
  14. Benardaguven

Herkese selamlar iyi forumlar dilerim. Başlıktan da anlaşılacağı üzere odamı değiştirip her şeyiyle baştan tasarlamak istiyorum. Aylardır mobilya, ışıklandırma, boya vs şeyleri araştırıyorum ve planner5d üzerinde nodamın içine yerleştirmeye çalışıyorum. Ama bir türlü odamı istediğim düzene...
  15. Benardaguven

Bios Menüsünü Açamıyorum

yok hocam aynı hata devam ediyor hiçbir işe yaramadı 1606156536 yani hocam bir pc toplayalım dedik başımıza gelmeyen kalmadı. Sürekli bir şeyler ters gidiyor gibi sistem kötü değil düşük fps alıyorum birsürü hatalar mavi ekranlar yani kırmak üzereyim sinirden 1606156539 yani hocam bir pc...
  16. Benardaguven

Bios Menüsünü Açamıyorum

bios ayarlarım açılır mı bu işlemden sonra ? başka bir sebebi oluyor olmasın ?
  17. Benardaguven

Bios Menüsünü Açamıyorum

hayır hocam bilgim yok cmos temizleme hakkında yardımcı olur musunuz
  18. Benardaguven

Bios Menüsünü Açamıyorum

Onu da yaptım ama o da yaramadı hocam monitörüm açılmıyor yani hiç sıfır. 1606155800 bilgisayarımı yeniden başlatırken mi ?
  19. Benardaguven

Bios Menüsünü Açamıyorum

MSİ B450M-A PRO MAX
  20. Benardaguven

Bios Menüsünü Açamıyorum

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar herkese. Bios güncellememi flash belleğe atıp resliyorum bilgisayarımı bios menüsünü açmak için del F12 F8 F10 tuşlarını denememe rağmen hiçbir şekilde açamadım. Bios menüsünü açmak için bastığımda tuşa bilgisayarım siyah ekranda kalıyor ve bios menüsü kesinlikle...
Top Bottom