Neler Yeni

Gaming room dizayn önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
arda güven
Herkese selamlar iyi forumlar dilerim.
Başlıktan da anlaşılacağı üzere odamı değiştirip her şeyiyle baştan tasarlamak istiyorum. Aylardır mobilya, ışıklandırma, boya vs şeyleri araştırıyorum ve planner5d üzerinde nodamın içine yerleştirmeye çalışıyorum. Ama bir türlü odamı istediğim düzene sokamadım. Ya bir taraf çok boş kalıyor, ya çok dolu sık oluyor. Bu konuda sizlerden yardım istemeye geldim. İç mimarlık okuyan veya bu işlerle uğraşan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa cidden çok minnetar olurum. Herkese iyi forumlar tekrardan.
Odamın planner 5d üzerinde çizimleri aşağıdaki gibidir.
1615978899127.png

1615978923927.png

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
Bilgisayar masan kapanın yanında veya pencerenin yanında olabilir. Bilgisayarını koyacağın duvara bir televizyon koyabilirsin. Tavanın çevresine led ışık döşeyebilirsin. Koltuk koyabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
arda güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar masan kapanın yanında veya pencerenin yanında olabilir. Bilgisayarını koyacağın duvara bir televizyon koyabilirsin. Tavanın çevresine led ışık döşeyebilirsin. Koltuk koyabilirsin.
şu anda pencerenin solunda bilgisayarım onun arkasında paralelde yatağım duruyor hocam ama kapıya doğru olan kısımlar biraz fazla boş kaldı o yüzden içime sinmiyor pek

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oda biraz daha geniş olucak sonra pencere nin yanında bilgisayar sonra arkasında yatak bide yayında hem kendini gösterirken pencerenin dışarısındaki manzarayı görücek varya o zaman mükemmel olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
arda güven
Oda biraz daha geniş olucak sonra pencere nin yanında bilgisayar sonra arkasında yatak bide yayında hem kendini gösterirken pencerenin dışarısındaki manzarayı görücek varya o zaman mükemmel olur
hocam odayı büyültme gibi bir şansım yok maalesef :) ama genel olarak bilgisayar masamı pencerenin yanına koymamı öneriyorlar teşekkür ederim öneriniz için :)

Avolay

80+ Gold
Tavana ARGB Led döşeyip üzerine kalınca pamuk yapıştırabilirsin özellikle gece mavisinde şimşek çakıyormuş gibi duruyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
arda güven
Tavana ARGB Led döşeyip üzerine kalınca pamuk yapıştırabilirsin özellikle gece mavisinde şimşek çakıyormuş gibi duruyordu
evet birkaç pinterest görselinde görmüştüm gayet güzel duruyor ama herhangi bir arızada o pamukları söküp tekrar monte etmesi baya uğraştırıcı olur galiba hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

GÜNCEL + +

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
arda güven
evet birkaç pinterest görselinde görmüştüm gayet güzel duruyor ama herhangi bir arızada o pamukları söküp tekrar monte etmesi baya uğraştırıcı olur galiba hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

GÜNCEL + +
+

Top Bottom