Arama sonuçları: *

1. S

İnterneti bilgisayara nasıl baglarim

10 numara akıl hocam alırsam denicem aynı quentin tarantino gibisiniz
  2. S

Knk ev köşesinde gezdirebilecegim bir durum yok hesapladım imkansız yani arada kapısız mutfak 2 oda vb tuvalet var çok şey var
  3. S

Mantıklı olur demi başka seçeneğim yok gibi gözüküyor ama kabloyla pencereden giriş çıkışı nasıl saglicam onu bulamadım ev kiralık bir yerleride delmek vb istemiyorum camda açık olmuyor genelde
  4. S

2k monitör önerisi AMD ekran karti

Kral şuanda Asus tuf 27 inç 144hz monitör var satıp Alicam baska model istiyorum sebebi begenmedigmden değil farklılık olsun sıkıntıdan ViewSonic 27" VX2780J-2K 1ms 170hz bu modele yogunlastim şuan
  5. S

Evet modem oturma odasında benim odam evin en ucunda evin içinden hicbirturlu odaya aktarmam imkansız tavandanda yerdende camdan cama 5-6 camdan sarkitsam odaya kadar uzun kablo alsam bağlayabilir miyim sorun olurmu
  6. S

ViewSonic 27" VX2780J-2K Alınır mı?

Bütçe maks 7.5k fln baktım bu bütçelere en iyi bunu buldum başka öneriniz varsa link atabilirsiniz
  7. S

Up
  8. S

Up
  9. S

Evet arkadaşlar fiyatı 7500tl hem oyun oynayan hemde tasarım yapan biri olarak 8bit+destekle 10bite yakın performans veriyor olması çok etkiledi kullanan bilen sorunu olduğu bilen veya bu fiyata daha iyisini onerebilen biri yardımcı olabilirmi
  10. S

Samsung g5 de öneriyorlar
  11. S

Çözüldü✓ FP 2K Monitör önerisi

Memnunmusun reis
  12. S

Kral monsterin 32 inç 180hz 2k monitörü var onu ne diyosun 6k indirimde şuan
  13. S

RX 7700xt için 2k monitör önerisi yaparmisiniz yüksek inç olması daha iyi benim açımdan Bütçe: 6-7k
  14. S

RX 7700xt işlemci önerisi

Hocam bu sistem 2k için idealdir demi her oyunu 2k ultrada oyantirmi şuan yani ve tasarım animasyon işlerim için uygunmudur Alınır mı? bu bütçeye
  15. S

RX 7700xt işlemci önerisi

Up Upp
  16. S

RX 7700xt GTA6 ultra oynatirmi

Kral ama oynatır gibi sanki ya şuan tüm oyunları 2k ultrada oynatiyo diye biliyorum yani cikicak oyunda hadi grafikleri cyperpunk dan az daha iyi olsun cokda zorlamaz gibi hani en kotu ekran kartı VRAM i yetersiz kalır
  17. S

RX 7700xt GTA6 ultra oynatirmi

Şuan 7700xt alsam işlemci ryzen 5 7600 GTA 6 oynatirmi bundan 3 yıl sonra
  18. S

35 bine bilgisayar toplama?

Dostum 35 k ya Am5 sistem toplamani öneririm bunun içinde bulursan hazır sistem ryzen 5 7600 veya Ryzen 5 7500f direk bunuda önerebilirim daha uyguna bulamazsan https://www.itopya.com/kuark-celer-amd-ryzen-5-7600-gigabyte-radeon-rx-7700-xt-gaming-oc-edition-12gb-32gb-ddr5-1tb_h26471
  19. S

Evet AMD tavsiye ederim
  20. S

Knk nvdia fanı değilsen RX 7700xt çok iyi performans veriyor 4060 ti 4070 arası
Top Bottom