Arama sonuçları: *

1. Merel1

Forza Horizon 4 Gelişimim Silinir mi?

cheat engine ile yapılan 1-2 bug var para kasmak için ama ban yersin. hilesiz araçlara erişmek çok zor değil almanı öneririm
  2. Merel1

umarım devam edebilirim. standart sürümde her şeyi deneyim ettim lego ve ada için satın aldım bunu. sıfırdan başlatması üzer
  3. Merel1

Forza horizon 4 hesap

bağlıyabildin mi ben oyunda bir çok şeye sahibim steamdan aldım alma sebebim dlc lerdeki içerikleri de kullanmaktı
  4. Merel1

forza horizon 4 dlc ler yok

Evine gidip dlc ler kısmından aktif ettin mi ?
  5. Merel1

Merhabalar. Forza Horizon 4 ultimate edition satın aldım. Daha önce xbox game pass dan oynuyordum. Oyunda şuan 200 lvlı geçtim yıldızımı aldım ve bir ton aracım var. Oyunu steamdan alma sebebim lego ve ada dlc lerine sahip olmak. Oyundaki ilerlemelerim sorun yaşar mı?
  6. Merel1

İntel HD 630 Apu mu 1gb ekran kartı mı daha mantıklı?

Merhabalar intel i5 10400 işlemci kullanıyorum. Fiyatlardan dolayı ekran kartı alamadım ama elimde eski bir kart var. Apu da 720p ayarlarda gta 5 de 30-42 fps alıyorum ama işlemci 67 dereceye kadar çıkıyor. Diğer oyunları açmayı denemedim bile. r4650 model kartı takmak mantıklı olur mu?
  7. Merel1

jamesdonkey 619s ile 619 87 tuş arasındaki fark nedir

Birisi Gateron diğeri Outemu switch. Outemu düşük bütçeli klavyelerde kullanılır. Alabiliyorsan Gateron olanı al
  8. Merel1

300TL'ye Klavye Önerisi

300 tl altı blue switch harici modelini bulamadım link paylasabilir misin?
  9. Merel1

300TL'ye Klavye Önerisi

Selamlar arkadaşlar. 300 tl bütçem var ve klavye almak istiyorum. Sessiz olması benim için önemli. Red switch, siyah switch ve mebran klavyelerin sessiz olduğunu biliyorum ama aralarındaki farkları tam olarak bilmiyorum. Red switch almayı planlıyordum ama birisi red switch ile mebran arasında...
  10. Merel1

3000 TL'YE KADAR EKRAN KARTI ÖNERİSİ

Selamlar arkadaşlar 3 haftadır ekran kartı almak istiyorum yılbaşı indirimlerinde düzgün bir indirim olmayınca almadım. Düzgün demediğim indirimlere muhtaç kaldım şimdi. rx 5600 2800 tl idi almadığıma pişmanım. Şuanda 3000 tl ye kadar bana önerebileceğiniz kartlar varsa linkleri ile atarsanız...
  11. Merel1

Çözüldü✓ SSD diskim kendi kendini dolduruyor.

pc de yaklaşık 30 kadar oyun yüklüdür günde 5 tanesine giriyorumdur. 12 saat kadar açık kalıyor pc yaklaşık. arka planda kaspersky dc spotify steam ubisoft epic games origin açık oluyor 1601807731 ALINTIDIR Aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olması adına orijinal mesajı silmeden bulduğum...
  12. Merel1

bu hafta olmaya başladı. 2 hafta once 140gb yer vardı kendi kendine azalmaya başladı.
  13. Merel1

Dediğini yaptım ama hiç bir değişiklik olmadı. %temp% yi ve appdatadaki spotify dosyalarınıda sildim ama en ufak bir değişiklik olmadı postu atarken 101 gb yer vardı şuan 98 her hangi bir indirme de yapmıyor C diskine ama yer kayboluyor.
  14. Merel1

Selamlar. Bir süre önce ssd diskimde 100gb kadar yer vardı. 40 gb lik bir oyunu silip 140 gb ye yükseltmek istedim oyunu silmeden önce diskin 100 den 60 a düştüğünü gördüm. Dün gece oyunu sildim 104gb yer vardı şuan 101gb var. C diskimin içindeki tüm dosyaları seçip özellikler dediğimde 257gb...
Top Bottom