Arama sonuçları: *

1. L

Bajaj Dominar 250 mi yoksa cf moto cl-x 250 mi?

Yok mudur yardımcı olabilecek
  2. L

Bajaj Dominar 250 mi yoksa cf moto cl-x 250 mi?

Arkadaşlar ilk defa motorsiklete başlayacağım ve bu iki model arasında kaldım motorda sevdiğim şey ağırbaşlı gözükmesi ancak yeni başladığım için de dominar bir tık ağır kaçar diyorlar cf moto da ise yedek parça sorunu ve kronik sorun çok diyorlar sizce yeni başlayacak ben bajaj dominar 250d mi...
  3. L

JBL Wawe 300Tws sağ kulaklıktan gelen Dipses sorunu

Merhaba arkadaşlar hayatımda ilk defa bluetooth kulaklık aldım daha öncesinde kablolu kullanıyordum ancak bozulmasıyla birlikte benim için fırsat oldu fakat sağ kulaklıktan elektirksel dipses duyuyorum hayır sadece sağda olması gerçekten kötü müzik dinlerken falan anlamıyorum ancak telefon...
  4. L

9000 Tl Lik Gümrük Vergisi

Arkadaslar merhaba benim bir sorum olacaktı yurtdışından yaklaşık 1707 dolarlik bir alisveris yaptim kargo ile birlikte 1847 dolara denk geldi ve ürünlerimi ithalat kapsaminda müşavirle çekmek için ups e vekalet verdim müşavir önce bana 6000 tl gibi bir rakam cikar dedi fakat sonrasinda ise bu...
  5. L

1500 euroyu geçkin alışveriş yapmak

anladım teşekkürler
  6. L

peki sizce bana ne kadara patlar müşaviriydi yeni vergileriydi falan bir bilginiz var mı ?
  7. L

gümrük hakkında bilginiz var mı ? 10 euro yüzünden müşavirle falan uğraştırır mı beni
  8. L

https://fastminers.io/store/ 1641512064 bilgisi olan var mı ?
  9. L

3 hellium miner 3 adet küçük modem kadar bir şey
  10. L

Arkadaşlar öncelikle merhabalar benim bir sorum olacaktı ben yurtdışından yaklaşık 1707 dolarlık bir alışveriş yaptım bu da yaklaşık 1510 euroya denk geliyor yani kısacası 1500 euroluk sınırın üstünde tabi işin içine kargo ücretide mi katılarak hesaplama yapılıyor bilmiyorum eğer öyleyse bu...
  11. L

Samsung 144hz 4ms Mi Aoc 144hz 1 ms mi almalıyım ?

LG yi tercih ettim :) LG UltraGear 24GN650 ölü piksel falan da çıkmadı genelde böyle şeyler de pek şanslı da olmam o yüzden 3 ölü piksele kadar töleransım vardı :D
  12. L

dostum dediğin modeli aldım 1 haftadır da kullanıyorum çok memnunum iyi ki almışım teşekkür ediyorum yardımların için
  13. L

Bu iki monitör harici araştırma yapmamıştım buna da bakacağım teşekkürler 👍 ayrıca g-sync açabilir miyim bu monitörde diğer ikisinde açılıyor da
  14. L

Arkadaşlar Öncelikle Merhabalar 🖐️ benim kısa bir sorum olacaktı .. Ben geçen sene nvidia 1660 gaming li bir sistem topladim fakat bütçem tam denk geldiği için monitör alamamıştım 1 senedir de vestel televizyon ile kullanmaktayım 😂 fakat artık zamanı geldi ama bu iki monitör arasında kaldım...
  15. L

Xiaomi Redmi Note 9s Youtube 4k video açınca acayip kasıyor

anladım teşekkürler yani sizde de aynı kasmalar oluyor
  16. L

480 p destekleyen telefonda 1080 izlediğimi hatırlıyorum sadece merak ettim bu acayip kasma sorunu sadece benden kaynaklı değildir o zaman sanırım
  17. L

Merhaba arkadaşlar yeni bir telefon aldım (xiaomi redmi note9s) fakat ilginçtir ki youtube üzerinden 4k video açınca 12 fps falan izletiyor ama 4k seçeneği mevcut youtube seçeneklerinde ? bu durum normal midir yoksa bir sıkıntı mı var sizce ? 4k 30 kare çekim yapabiliyor sonuçta telefon bu...
  18. L

Pc Kilitlenme Sorunu Artık dayanılamaz seviyede

Ram geldiği gibi deneyeceğim yönteminizi umarım olur teşekkürler 👍
Top Bottom