Arama sonuçları: *

1. Cesaretin_Var_Mı

Hangi monster monitörü tercih etmeliyim?

Merhabalar, Monster Aryond a27 27" 1ms 240hz 1080p modeli ile Monster Aryond a32 32" 1ms 165hz 1440p modeli arasında kaldım 27" için 1080p çözünürlük az mı ve beni cezbeden 240 hz olması 32" de ise 2k ve büyük olması cezbediyor 1440p sistem şuan kaldırmaya bilir fakat ekran kartını...
  2. Cesaretin_Var_Mı

SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM!!

gamıng x modeline 5000 indi bende furmark testi falan yaptım ve almaya karar verdim
  3. Cesaretin_Var_Mı

stok durumu düzelene kadar idare amaçlı almak istiyorum. stok düzelince en az oda 1 yıldan fazla sürer gibi rtx 2060 süper almayı planlıyorum
  4. Cesaretin_Var_Mı

anladım teşekkür ederim o zaman birz daha fazla verip onu almak daha mantıklı
  5. Cesaretin_Var_Mı

o kadar inecegini düşünmüyorum 5000tl olsa digeri ile arasında 1000 lira var inceledigim videolarda aralarında sadece boost hızı olarak ventus 15 daha az kararsızım hala fikriniz için teşekkür ederim
  6. Cesaretin_Var_Mı

Topladığım Bilgisayar parçaları sizce nasıl dostlar :)

arkadasa katılıyorum ram 3600mhz degişmeli.
  7. Cesaretin_Var_Mı

Ürünleri inceledim 2.el fakat temiz kullanılmış MSI GTX 1660 SÜPER GAMING X Modeli 5650 tl dedi ama inidirim yapacak bu ürünü ise ögretmen arkadaşım satıyor MSI GTX 1660 SÜPER VENTUS XS OC Modeli sana 4200 tl olur dedi açıkcası gamıng x modeli hoşuma gidiyor ama ventus modelini uyguna buldum...
  8. Cesaretin_Var_Mı

2. El Ekran Kartı Alırken Hangi Testleri Yapmalıyım?

çok teşşekür ederim Furmark testi ve ısınma var mı diye kontrol edip alacagım
  9. Cesaretin_Var_Mı

peki fiyat olarak iyi mi ikinci el olması falan kusura bakmayın biraz bu konularda fazla takılırım
  10. Cesaretin_Var_Mı

MSI 2060 SÜPER GAMING X 2.el ekran kartı buldum fiyat 5000tl. sizce test yaptırıp ekran kartı saglamlıgını nasıl anlarım mınıng yapılmış mı? yapılmamış mı?
  11. Cesaretin_Var_Mı

Ekran Kartı Stogu Ne Zaman Bitecek!!!!

Selamun Aleykum indirimlerden faydalanıp bilgisayar topladım. şuan ekran kartı bulamıyorum sizce ekran kartı stogu ne zaman biter yada fiyatlar ne zaman düşer ikinci el ekran kartı almak mantıklı mı? alacagım ekran kartı: MSI NVIDIA GTX 1660 SÜPER GAMING X modeli araştırmalarım sonucu ikinci el...
  12. Cesaretin_Var_Mı

AMD R5 5600X işlemcili sisteme öneriler

Yorumlarınız için teşekkür ederim ssd ve power degiştirecegim ilerde ekran kartını yükseltecegim suan bütçeme göre almaya çalıyorum kasaya falan ek ücret vermek yerine ssd yatırmak mantıklı geliyor ilerde daha iyi bir kasaya geçerim yeniden hepinize teşekkür ederim
  13. Cesaretin_Var_Mı

AMD R5 5600X işlemcili sisteme öneriler

Merhabalar yeni sistem toplayacagım şu dönemde ekran kartı sıkıntısı var biliyorum ama ekran kartı piyasası normalleşince almayı düşünüyorum. Konuya gelecek olursak : İşlemci: AMD R5 5600X Anakart: MSI B450M TOMAHAWK MAX 4133 MHZ Ram: Neo Forza 16GB(2*8GB) 3200 MHZ E.kartı: MSI Nvida GTX 1660...
Top Bottom