Arama sonuçları: *

1. thesas

ASUS Armoury Crate ekran kartı tutucusunu görmüyor

arkadaşlar RGB FUSİON 2.0 da kontrol edilebiliyor onu fark ettim şuan Armoury Crate nasıl görmüyor anlamadım.
  2. thesas

Etkilenmiyor orada gözükmüyor sadece turuncu yanıyor. Takılı olan yer V DG D_LED 1 1673022130 Yanıyor tek renk sadece d_led 1 girişine takılı. 1673022151 Defalarca yaptım hocam. 1673022258 ASUS ROG STRIX SCOPE NX TKL . 1673022428 Takılı olduğu giriş.
  3. thesas

Anlayamadım hocam ben sadece 3 PİN girişli kablosu var.
  4. thesas

Özür dilerim tam olarak anlayamadım usb slotu kablosu nerde oluyordu ?
  5. thesas

Merhabalar ASUS HERCULX ekran kartı tutucu aldım. 3 pin kablo girişini anakarta taktım tek renk ışık yanıyor fakat ARMOURY CRATE programıyla diğer bileşenlerle senkronize edemiyorum program görmüyor ürünü daha önce belleklerle aynı sıkıntıyı yaşamamıştım programı bir kaç kez yeniden yükleyince...
  6. thesas

Ram O.C'den anlayan var mı

Selamun aleyküm Benim şöyle bir sorunum var 3600 MHz bellek 2133 de çalışıyor. XMP acınca bilgisayar yeniden başlıyor 1 kaç kez kapanıp acılıyor tekrar 2133 e düşürüyor 3333 MHz kadar elle uğraşarak yaptım en fazla değerleri falan kendim girip denedim olmadı. işlemci RYZEN 5 5600x Anakart...
  7. thesas

Çözüldü✓ 3600 MHz RAM'ler Aorus B550 Pro-p anakartta 2133 MHz hızında çalışıyor

Merhabalar. Ryzen 5 5600X işlemcili bilgisayar topladım. Anakartım Aorus B550 Pro-p Bu sisteme. https://www.hepsiburada.com/corsair-16gb2x8gb-3600mhz-ddr4-ram-cmw16gx4m2d3600c18w-p-HBV00000WO7MG?url_src=ios-product-detail Bu bellekleri aldım. Sorunum BIOS'tan XMP profilini açıp bellekleri 3600...
  8. thesas

Monitörümde video izlerken 1080P'de istediğim görüntü kalitesini alamıyorum

Ghosting e hiç bakmamıştım yazılımına da aynı şekilde bakmadım. Peki benim sorduğum soruyla alakalı bir sorunla karşılaştınızmı acaba ?
  9. thesas

Özellikle Twitch ve YouTube'da çok fark ediyorum 1080P'ye alıyorum kaliteyi 720pden bir farkı yok gibi Display Port'la bağlı ekran kartına monitör.
  10. thesas

Arkadaşlar sorun bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama telefonda izlerken daha güzel video bilgisayarda 1080P video sanki 720P gibi geliyor, fotoğraflarda vs sıkıntı yok. Oyunlarda da hiçbir sıkıntı yok, video izlerken, film izlerken oluyor ya da bana öyle geliyor bilmiyorum, sorundan tam olarak...
Top Bottom