Arama sonuçları: *

1. Camelogue

1366x768 laptopa 1920x1080 monitör takma.

Hocam memnun musunuz? Bir problemle karşılaştınız mı? Film/dizi izlerken kasma, ağırlaşma vb. durumlar oluştu mu?
  2. Camelogue

Ryzen 4500U-4600U Laptoplar Ne Zaman Çıkacak?

Umarım Intel'den ucuz olur. Eğer uygun fiyatla gelirse peynir ekmek gibi satar. Ne kadar erken çıkarsa o kadar iyi. İlk çıktıklarında biraz pahalıya satılabilir diye tahmin ediyorum.
  3. Camelogue

Benim gibi kimse bilmiyor herhalde :(
  4. Camelogue

4. nesil mobil Ryzen 7 serisi ve H işlemcilere sahip laptoplar piyasada bulunabilir hale geldi ve incelemeleri birçok teknoloji kanalı tarafından yapıldı. Ancak halen daha orta segment laptop almayı düşünenler ve 4. nesil Ryzen mobil işlemcileri bekleyenler için alınabilir ürün piyasada yok...
  5. Camelogue

Öneri Harici vs Dahili Depolama Tercihi

Arkadaşlar yüksek kalitede müzik arşivi (FLAC) ve film arşivim var. Dolayısıyla 5 veya 6 TB boyutunda bir depolama alanına ihtiyacım var. Şu anda ayrı ayrı harici ve dahili disklerde toplam 3 TB arşivim var ancak yetersiz kalıyor. Bunların hepsini tek bir diskte toplamak istiyorum daha düzenli...
  6. Camelogue

Hangi kartı almalıyım ? ASUS vs Sapphire

Asus ROG Strix alın bence de. Diğer asus modellerini pek sevmiyorum ama ROG Strix ürünleri başarılı oluyor.
  7. Camelogue

Harici 2.5" HDD'nin İçi

Merhaba arkadaşlar. Benim merak ettiğim bir konu var. Şimdi Seagate, WD, Toshiba gibi markaların bildiğiniz üzere harici HDD ürünleri mevcut. Bu haricilerin içini açtığımızda, içinden 2.5" boyutunda notebook diski mi çıkıyor? Yoksa başka bir donanım mı var? Kısacası bir harici HDD'nin (2.5")...
  8. Camelogue

Sistemi tamamladım lakin anakartta emin değilim.

Eğer ikisi arasında kaldıysanız kesinlikle TUF olan daha iyi. Ancak anakart için kalan bütçenizi söylerseniz belki daha iyi seçenekler bulabiliriz.
  9. Camelogue

İNCE HESAP VE PC HOCASININ REZİLLİĞİ !

Ben onu bunu bilmem. En güzeli tek tek parçaları indirim zamanında toplamak. Ayrıca montaj bilgisi olan kişiler için de montajı evde yapmak. Bir hata olsa bile en azından ben yanlış yaptım veya ben kırdım derim içim rahat olur. Kendim ettim kendim buldum hesabı. Ayrıca o donanım parçalarını ilk...
  10. Camelogue

LG'nin Yeni Telefon Modelinin Adı Belli Oldu

LG, geleneksel harflendirme ve numaralandırmadan vazgeçtiği, yeni çıkacak telefon modelinin adını duyurdu. LG'nin yeni çıkaracağı telefon modeli Velvet adını taşıyacak. LG Velvet'in tasarımı LG'nin diğer akıllı telefonlarından farklı olacak. Yeni tasarımda daha küçük lenslere sahip “yağmur...
  11. Camelogue

RAM HAKKINDA 1 SORU

16-22 arasında fark olur. Ancak hissedilir derecede olur mu bilmiyorum.
  12. Camelogue

AOC G2260 vs AOC 22V2Q

CS: GO için birinci seçenek daha mantıklı 1ms çünkü. Ama genel anlamda ikinci seçeneğin görüntü kalitesi daha iyi. Ben ikinciyi seçerdim. Tek bir oyun için TN alıp da mis gibi IPS kalitesinden vazgeçmeye değmez. Bütçe varsa @ventioNN 'un önermiş olduğu monitör ikisinden de iyi. Fiyat farkı yok...
  13. Camelogue

NVIDIA RTX 2060 ve RTX 2070 Mobil Ekran Kartlarını Güncelliyor Olabilir

Alman dizüstü bilgisayar üreticisi Schenker, ComputerBase sitesine yapmış olduğu açıklamada NVIDIA'nın RTX 2060 ve RTX 2070 mobil ekran kartlarını gizli bir şekilde güçlendirdiğini ifade etti. NVIDIA herhangi bir açıklama yapmamış olsa da Schenker, yeni kartların isimlerinde değişiklik...
  14. Camelogue

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

Frisby mouse. 6 ay bile dayanmamıştı. Samsung Full HD TV. Aldıktan 1 yıl sonra ekranda bulutlanma dedikleri lekeler oluştu. Garantiye yolladık, düzeltip gönderdiler. Bir süre sonra aynı sorun tekrar çıktı. Garanti de bitti. Öyle kullanıyoruz. Bir de QCY T2C bluetooth kulaklık. Sağ tekinde ses...
  15. Camelogue

Intel Core i9-10900K, i7-10700K ve i5-10600K Özellikleri

Henüz satışta değil hocam. Bildiğim kadarıyla yurtdışında da satılmıyor henüz. Yurtdışı satış konusunda tam emin değilim ama.
  16. Camelogue

Ben de öyle düşünüyorum. i5-10600K yorumu biraz subjektif gözüküyor. Veya tüketicileri i7 serisine yöneltmek amacıyla da yapılmış olabilir.
  17. Camelogue

Resmi Intel sunum slaytları, VideoCardz aracılığıyla sızdırıldı. Slaytlar, Core i9, i7 ve i5 ailesinde yer alan ve çarpan kilidi açık olan üç işlemcinin temel özelliklerini gösteriyor. Slaytlara göre 14nm üretim teknolojisine sahip Intel Core i9-10900K, 10 çekirdek-20 izleğe ve maksimum 5.3 GHz...
  18. Camelogue

ASUS, Patentli Sıvı Metal Termal Uygulamasını Tanıttı

ASUS, patentli sıvı metal termal bileşeni, 10. Nesil Intel Core mobil işlemcilere sahip 2020 model Republic of Gamers (ROG) dizüstü bilgisayar serisine getirmek için dünyaca ünlü termal bileşen üreticisi Thermal Grizzly ile ortaklık kurdu. Yakın zamanda piyasaya sürülen ROG Strix Scar 17 ve ROG...
  19. Camelogue

Öneri Curved Gaming Monitor Hakkında Düşünceleriniz?

O zaman düz ekran öneririm. Panel tercihi kişiden kişiye değişir. İstediği kadar düşük tepki süresi olsun, ben şahsen TN panel tercih etmem. Benim önceliğim görüntü-renk kalitesidir. Önce göze hitap etmeli monitör. VA ile IPS arasından bir tercih yapabilirsiniz. Ben oyun oynamadığım için IPS...
  20. Camelogue

Öneri Curved Gaming Monitor Hakkında Düşünceleriniz?

24" ekran için curved bence iyi durmuyor. Sanki ekranı olduğundan daha küçük gösteriyor. Ancak 27" ve üzeri için gayet güzel bir özellik. Öncelikle alacağınız ekran boyutuna karar verin. 24" için 1080p, 27" için 2K idealdir. Eğer 1080p alacaksanız 24" ve flat tercihi bence daha mantıklı.
Top Bottom