Neler Yeni

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Burakhan kılıç
Ürünlerden çok aldığımız yerin temsilcileri pişman ediyor incehesap SSD deişim için çok uğraştırmıştı
bnm ssd de sıkıntı lı heralde bnde deişcem ince hesaptan inş sıkıntı yapmazlart okadar :)

Ekler

• 1ntısı.PNG
    1ntısı.PNG
    91.1 KB · Hit: 54

Kobilay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kubilay Atamer
Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.
Toshiba P70-B-10Z model bilgisayar.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Bilgisayrıma zamanında 4.000Tl verip laptop almış olmam ve oyunları şu an zor oynatması :(

Camelogue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet
Frisby mouse. 6 ay bile dayanmamıştı. Samsung Full HD TV. Aldıktan 1 yıl sonra ekranda bulutlanma dedikleri lekeler oluştu. Garantiye yolladık, düzeltip gönderdiler. Bir süre sonra aynı sorun tekrar çıktı. Garanti de bitti. Öyle kullanıyoruz. Bir de QCY T2C bluetooth kulaklık. Sağ tekinde ses tamamen gitti. Garantiye yolladım. Düzeltip geri yolladılar. Ancak hem gidiş hem de geliş kargo parası bana patladı. Ürüne yaklaşık 35 TL daha bayılmış oldum. 1.5 ay da garantiden gelmesini bekledim.

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Casper Nirvana C900 Laptop 2018 yazında 3800₺ verip aldım her ay başka bir sorunu çıkıyordu büyük hata aslında o zaman sistem toplasam çok daha iyi bir sistem toplardım.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
hazır sistem içinde i5 9400f :D iyi fps veriyor fakat çok kullanımı var bazen takılma yapıyor bu yüzden vatanda değiştirme seçeneği olsa o zaman için ryzen 5 3600e değiştirirdim :p

EmreUysal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emre Uysal
Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.
Rampayeden bir tane kulaklık almıştım hem derisi aşındı döküldü hem de ses vermemeye başlamıştı

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
hazır sistem içinde i5 9400f :D iyi fps veriyor fakat çok kullanımı var bazen takılma yapıyor bu yüzden vatanda değiştirme seçeneği olsa o zaman için ryzen 5 3600e değiştirirdim :p
bir şey değişmez 3600'de HT olduğu için sadece oyun yükünde afterbruner 12C olarak görüyor yani arkapladna hiçbirşey açma yeter. :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,700
Üyeler
149,965
Son üye
exiciya
Top Bottom