Neler Yeni

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
İphone 7 plus keşke almasaydım demiyorum ama iyiki almışım da demiyorum çok seviyorum telefonumu mesala 3 gb ram var ama ciaomi veya samsung daki 8 gb ramdan daha güçlü beni kuzenimin birinde s20 birinde note 8 pro var ultra ayar açıyoruz onların ki alev ateş oluyor benimkinde tık yok onlarda takılma kasma oluyo bende gram bişi yok ama bide kötü yanı şu şarj hızlı gidiyo diğer tarafıda keşke kendi telefonumda durdam buna verdiğim parayı 4100 tl yi bilgisayarıma harcardım ailem bilgisayarına harca dedi ama benn telefon istedim malesef

TheTitanN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Emre Tuna
samsung televizyonumuz vardı o zamanlarda elektrik arada kesilip geliyordu nedenini bilmiyorum sanırım elektrik direklerini yeniliyorlardı televizyonumuzun fiş tarafından duman çıkıp bozulmuştu garanti kapsamınada almamışlardı ama ürün güzeldi

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,043
İsim
Lokman Açil
Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.

Bundan 4 Yıl Önce Aldığım Leptopum İçin Çok Pişmanım Yaşımın Küçüklüğü Ve Sistem Konusunda Hiçbirşey Bilmiyordum Oyun Bilgisayarı Diye Aldık
Ve Çoğu Oyunda Bana Zorluklar Yaşattı İstediğim Oyunları Oynuyamıyordum Fps Çok Düşük Oluyordu Burdan Vatan Yetkililerine Sesleniyorum Kul Hakkına Giriyorsunuz Böyle Böyle İnsanları Kazıklıyorsunuz Marka Bilgisayarlar Almayın Kazık.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Adata SU630 modeli SSD den iki tane almam ve ikisininde kısa sürede cortlaması benipişman etmişti :D, sonra gidip AMD sistem toplayabilicek ilen 9. Nesil intel sistem toplamamdan sonra İ5 in performansı beni delirtmişti :).

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
1300 TL'ye XFX RX570 8 GB aldım ve 1 hafta sonra 1450 TL'ye rx590 indirime girdi.

Volwex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yavuz Şahin
Teknosadan inca diye bir mouse almıştım. 2. ayın sonunda sol tık macro gibi çalışmaya başladı. Allah belalarını versin. 60 tl vermiştim.
dostum bende de incanın 2o tllik mouse var 1.5 senedir kullanıyorum bir sıkıntısı yok sen biraz sert davrandın galiba :)

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Steam'den aldığım oyunlar diyebilirim. Bir gün bilgisayar alırsam oyun almakla uğraşmayayım diye indirimlerden indirime azar azar alıyordum. Böyle diye diye yeterince oyun birikti şimdi çoğunu oynayamıyorum duruyor öyle.

Doruq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Doruk sarp kaya
Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.
Türknet internet 2 hafta önce taşıma işlemlerini başlatmama rağmen hâlâ bağlamadılar şaka gibi bir durum

Top Bottom