Neler Yeni

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
A101'de satılan 10000mah olan powerbank almam ve sadece el feneri olarak işe yaraması ayrıca Vatan Bilgisayar güvenli diye 1660Super aldım ve kargo boş geldi kargoyu babam aldı diye iade de edemedim 4 aydır onlarla uğraşıyorum. Galiba gitti 1700Tl.

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.
Lg G4 2015 yılında amiral gemilerinden diye aldik kronik sorunlarıyla uğraşmaktan 4 yil sonunda kenerida tozlanmaya bıraktım Kronik problemleri olmasa harbi güzel telefondu
Acer Espire e15 birde 2015 yılında f/p ti ama sadace 2015 icinde f/p kalmayı başardı gelişen oyun sektörü yüzünden 200fps oynadığım lol bile artik sabit 60 zor alıyorum kahrolsun 820m

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
dostum bende de incanın 2o tllik mouse var 1.5 senedir kullanıyorum bir sıkıntısı yok sen biraz sert davrandın galiba :)
cs go oynuyorum kanka . berbat bir marka. kimseye tavsiye etmem gittim yüzüne attım adamın 2. ayda sol tık macro ya dönermi abi ? gaminng diyorlar bide gittim g300s aldım tık yok abi taş gibi ne deforme oldu nede başka bişey

ykyavuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Yusuf Kerim Yavuz
HP Laptop'um Sürekli Isınıp Kapanıyor

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
Asus prime b350 plus- Stabil çalışamıyor. çoğu ram ile uyumsuz ve ram oc yapmak neredeyse mümkün değil
Msi rx580 gaming x- Soğutması yetersiz, fanları yük altında fazla sesli çalışıyor, neredeyse hepsinde cw sorunu var
Dark n10 kasa- Aşırı Kalitesiz malzemeden üretilmiş.
Aoc monitör- Kalitesiz ekran, ölü pixel çıkma olasılığı diğer markalara oranla aşırı yüksek yada bilerek yapıldığına inanıyorum artık.
Asus dsl n14u modem- Aşırı yavaş arayüz ve reset zamanı.

tns1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Oğuz
Hometech 9.7inch ipad çakması tablet aldık. Kutudan çıkardıktan 20 dk sonra masanın üzerinde dururken yanık koktu ve kapandı. Kutudan bozuk çıktı dedik iade ettik kurtulduk.

Casper t9w windows tablet. Kronik olarak wifi çekim problemi var. Modeme 3 metre mesafeden sonra wifi çekim hızı 0.1mb/sn altına düşüyor. Format attım. Servise yolladım. her türlü bios ve windows ayarlarını kurcaladım. Onlarca driver yükledim. Hiçbir çözüm olmadı. Aynı tabletten arkadaşım da almıştı. O da aynı çıktı. Aldıktan 28 gün sonra iade ettim kurtuldum.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Frisby FHP G1414b kulaklık almıştım. Çok sevmiştim. Sonra Frisby'e güvenip FHP G1470b'de aldım. Bozuk geldi. Servise götürdüm kutuyu bile açmadan geri yollamışlar. ****

Top Bottom