Neler Yeni

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

Ribozom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Toprak
25 TL'lik plastik yay ayaklığı 85 TL'lik metal ayaklıktan daha iyi tutuyor. Elimde 100 lira kaldı yarışmada 85'ini buna harcadım, pişmanım. Almayın aldırmayın.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
A Data SU 630 bozuldu servise gönderdim yenisi geldi. SU800 aldım o da bozuldu servis sağlam notu göndermiş ama çalışmıyor...

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer YILDIRIM
Casper tablet almıştım 5 ay kullandım aldığım mağazayı veriyorum teknosa tablet kendiliğinden kapanıp açılıyordu bende götürdüm yapacaz dediler 2 hafta sonra çağırdılar yaptık dediler neyse aldım size şöyle söyleyeyim tableti açtım sıfırlamışlardı teknosadan daha çıkmadan tablet tekrar kapandı :D Daha sonra tekrar verdik tabi babamda sinir %100 dediler garanti 300tl ye yapıyor dediler zaten 350 ye almıştık babamda yaptırmıyorum demişti 1 yıl öyle kullandım en son aldım tornavidayı açtım içini söktüm anakartı aldım iç ekranı geriye kalanlarıda atıp süs olarak kullanıyorum yakın zamanda ekran ile alakalı bişeyler yapma düşüncem var 2011 CASPER Yemin ettik dahada hiç CASPER ALMADIM ALMAM!

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammet sandalcı
Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.

evet hs 50 aldım ve kulağımda ağrı yaptı iade edicem ama saber rgb aldım ondan çok memlınum iyi günler

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yusuf Yenibaş
340tl ye razer cynosa chroma aldım. Memnunum klavyeden ama malum mekanil değil daha ucuza mekanik klavyelerde var malum.

baki6969

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Baki okur
a101 den ucuz kulaklık alayım dedim kulağıma taktığım an kulağımın ağrıması ve onu çöpe atmam :(

Selim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Selim Güvenç
Hp dizüstü pc almıştım kullandığım sürece kanser etti ama sonunda sattım ve mutluyum abi senin çıkaracağın sistemi beklemedeyim

Ribozom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Toprak
a101 den ucuz kulaklık alayım dedim kulağıma taktığım an kulağımın ağrıması ve onu çöpe atmam :(
Yeni kulaklık alınca ağrı yapar zaten :) Biraz kullanınca alışıyorsun.

Scarlet17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Hasan Peker Yavuz
Reis senin incelediğin rx 460 oem ekran kartını aldım 4 ay idare etti. Pubg oynarken pc dondu res attm görüntü gelmedi. Dfs bilgisayarlarla
İletişime gecti 1 ay beklettiler sorma ürün tamiri olmuyor stoktata yok dediler para iadesi olucak dediler. 3 ay da parayı taktik taksit aldık. Nryseki parayı kurtardık

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Kuzenime hediye I'Think Smart Band X almıştım, nasıl bir dandiklik ise kapağı açıldı, yapıştırdık olmadı, garantisi zaten yok. Sonuçta 50 TL çöp oldu.

Top Bottom