Neler Yeni

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

yusuf bali

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
yusuf bali
Instagram
_yusufbali_
Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.
abi öyle diyon da ben bişey yapmadım beni banladılar sonra sen uyarı attın bu nasıl bi şey açıklarmısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.
gm8go aldım bib pişmanım :( yotubeda 720 p 30 fps oynatıyor :) bide 800 t lverdim abi

KafasıMeşgul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Yusuf
gamepower aether led bozuldu nasıl iade etcem?

Seagate den 2.5 inç 1TB taşınabilir ultra slim bellek almıştım. Tüm yedeklerim ondaydı. 700GB iş ve özel verilerim vardı. Bir gece ansızın yok oldu. okuma yazma kafası diske çaptı ve bir daha düzeltilemedi. serivisi bile yapmadı yani. içindeki verilerden geçtim bir yeni hdd bile alamadım firmadan.

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman

ses sistemimi 150 tl ye satmak

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Hocam şu son 2 senede çıkan oyunları açamıyor ve CS:GO'da 1920x1080'de en düşük ayarlarda 50 FPS civarı veriyor.
Anladım Çok geçmiş olsun en yakın zamanda en iyi
kasa ve monitör sizin olsun

isimsizüye

80+ Gold
o zamanlar daha bilmiyordum everest kasa almıştım Ses yapıyor biraz ama değiştircem corsair markasıyla :)

Sinanbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Sinan sivrikaya

Casper laptopumda pişman olmuştum birde piranha oyuncu kulaklığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Aykut Elmas
Instagram
batu300s
Steam
Spuntional
Discord
Spuntional#0001
Işıklı diye gittim 80tl klavye aldım berbat bi malzeme kalitesi var cok pişmanım

Makarov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
E - Makarov
İnca Img319 cidden pişmanlıktır ucuz diye aldıydım ama ucuz etin yahnisi harbiden yenmezmiş kendi yazılımı ürünü tanımıyordu 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ahmet Yasin Poyraz

Şimdiye kadar 4 tane telefonum oldu şuan kullandığım redmi note 7 den çok memnunum ama daha önecki Samsung Galaxy core prime,Galaxy j7 core ve Alcatel shine liste beni yarı yolda bıraktı bu iki markanın hiçbir ürününü önermem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,847
Üyeler
149,992
Son üye
İsmail007
Top Bottom