Neler Yeni

Sizi Satın Aldığınıza Pişman Eden Ürünler Var Mı?

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Sonra iPhone 11'e terfi ettik şükür. Redmi pişmanlıktır buradan da söylüyorum.

CapsLock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Muhammed Yusuf Uzun
Oppo telefon aldım 1 gün sonra Realme Türkiye piyasasına giriş yaptı ve benim telefondan ucuz ve daha güçlüydü.🙄

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,160
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Genius marka bir kablosuz farem var ilk başlarda cidden hoşuma gidiyordu ama şu an çok gitmemeye başladı :D Orta tekerleğin sapıtması vsvs...

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
uygun fiyatlı psu alıcam da
marka gametech aerocool frisby alırsam pişman olur muyun
herkes patlıyor felan diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
Öyle bir şey olmadı da Sanırım en büyük pişmanlık turktelekom internetini geçiş yapmak 16 Mbps diye bağlantı gerçekleşti ancak 10 Mbps den yujari çıkmadı i ternet kesilip duruyor yani turknet hakkında keşke o zaman bilgim olsaymış
Fiber altyapınız varsa Turkcell de çok iyi bir paket var 18.00-06.00 arası 100mbps geri kalanı 25 mbps aylık ortalama 105tl
(Not: Tek kötü yanı 2 sene taahhüt koşulu)

Woonka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Furkan Can Koçoğlu
2 arkadaş 2016 Yılında Logitech G213 aldık 1 sene sonra enter tuşu ve çevresi takılmaya başladı temiz kullanmış olmamıza rağmen garantiye gönderdik para iadesi yaptılar.

KafasıMeşgul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Yusuf
Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.
rush rk 104 klave 2. günde bozuldu 50tl klavyeden ne bekelenir ki :)

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Kesinlikle LG G3 bir sıkıntıdan dolayı lg g3 lerde ekran karama sorunu vardı sürekli kararıp kapanıyordu en sonun komple attım bir kenara sonra bir gün açtığımda açıldı sonra yine aynısı oldu ve bende dayanamayıp kırdım.

TheTitanN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Emre Tuna
bir ara sanal gerçeklik gözlükleri çok meşhurdu bende almıştım uygun fiyata hangi site olduğunu hatırlamıyorum merceklerinden biri çizik gelmişti powerbank hediyeli yazıyordu powerbankta 4-5 kere şarj ettikten sonra şarj etmemeye başladı en pişman olduğum internet alışverişiydi

Oktayç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oktay Çörtük
Değerli Dostlarım bu konu altında marka model farketmeksizin satın aldıktan sonra "Allah kahretsin bunu neden satın aldım" dediğiniz ürünleri ve yaşadığınız problemleri yorumlara bekliyorum.

NOT: Özgür bir forum kurduk herkes her düşüncesini özgürce dile getirebilir. Yorumlar "hakaret" içermediği sürece her üyemiz özgürdür sözüm söz.
rampage mousse sıparıs ettım ıptal ettım 7 aydır odemesı yapılmıyor

Top Bottom