Arama sonuçları: *

1. Y

Shopier alışveriş jusswear

Tesekkur ederim paramı geri aldım. Jusswear dolandiricidir
  2. Y

Shopier alışveriş jusswear

Arkadaşlar bir tane sayfadan alışveriş yaptım. Shopier üzerinden aldım. Hesabım yoktu. Alışveriş yaparken açtım. Simdi satıcı shopier linkini filan kaldırmış. Benim param yalan mı oldu.yardimci olurmusunuzz
  3. Y

9. Nakil işlemi yardım

Lise 1
  4. Y

9. Nakil işlemi yardım

Anadolu lisesinde okuyorum. Meslek lisesine geçiş yapmak istiyorum. Daha önceden bilgisi olanlar yazabilir. Dönemin bitmesini beklemelimiyim? Yardımci olursanız severim. anadolu daha iyi neden mesleğe gitmek istiyorsun diye soru sormayın kafam anadolu almıyor. Teşekkürler şimdiden (anadolu...
  5. Y

Trendyol ucuza kupon

İnstagramda bulduğum sayfayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu sayfanın amacı nedir. 300tl lik kuponu 50tl ye satıyor. Alışveriş yapan varmı deneyimlerini anlatabilir mi
  6. Y

Niçin böyleyim | psikoloji

Teşekkür ederim
  7. Y

15
  8. Y

Önceden R harfine y diyordum. Neden olduğunu bilmiyorum. Suan da az da R ile olan kelimeleri okumam çok bozuldu. Neler yapabilirim fikirlerinizi bekliyorum. Bu durumdan kendimi kötü hissediyorum. Bazı hocalar, insanlar beni kötü görüyor. Mesela instagram, program böyle kelimeleri zor...
  9. Y

Bu gamegaraj sistem nasildir????

bütçeniz varken samsung gibi ss leri öneririm. gerisi iyi
  10. Y

Ryzen Apu İşlemci önerisi

Teşekkür ederim 🙃
  11. Y

Teşekkür ederim
  12. Y

Reis bunun daha üstü yok mu. Daha yükseği yani
  13. Y

Kanka kb klavye öyle yapmış mağlum demiştim 😂
  14. Y

Mahkum ekran kartları tavan yapmışken önerebileceğiniz iyi apu işlemciler nelerdir. İyi apu işlemcilerle 1650 veya süper gibi bir verim alabilirmiyim. Stoklar gelince ekran kartı ekleyebilirim. Apu İşlemci sıralaması iyi olabilir. :)
  15. Y

49 milyon kişinin verisi

Yaptım baktım ama benimkisi yoktu 1613174037 Nerdeyse yüzde 45 kişinin var işte ben kendiminkini bulamadım
  16. Y

49 milyon kişinin verisi

Bilmiyorum abi👀
  17. Y

49 milyon kişinin verisi

Hocam ordaki hackerler yazmıştı Türkiye kendi verilerini indekslemiyor diye anlamını bilmiyorum maalesef ama yarın ss'leri size atacağım 1613172631 Hackerlerin yazdıkları ile ilgili
  18. Y

49 milyon kişinin verisi

Yarın ss'leri atacağım, merak etme
  19. Y

49 milyon kişinin verisi

Maalesef değil, adamlar Erdoğanınntc sini bile vermişler durum vahim 1613171230 7gb kanka maalesef atmayacağım. 1613171276 Düz text olduğu için SQL dosyası halinde indir 7gb 1613171305 Ben ciddiyim ama sen bilirsin
  20. Y

49 milyon kişinin verisi

Kanka tc doğum tarihi anne adı baba adı ama babam korktu. Polise gitmeyeceğiz a
Top Bottom