Neler Yeni

Niçin böyleyim | psikoloji

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yiğit Yıldız
Önceden R harfine y diyordum. Neden olduğunu bilmiyorum. Suan da az da R ile olan kelimeleri okumam çok bozuldu. Neler yapabilirim fikirlerinizi bekliyorum. Bu durumdan kendimi kötü hissediyorum. Bazı hocalar, insanlar beni kötü görüyor. Mesela instagram, program böyle kelimeleri zor konuşuyorum. Kelimede r ve y harfleri bulunan kelimeleri çok zor okuyorum. Bu durum beni mahvediyor. :(

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yaşınız kaç?

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Chrollo04

80+ Bronze
Önceden R harfine y diyordum. Neden olduğunu bilmiyorum. Suan da az da R ile olan kelimeleri okumam çok bozuldu. Neler yapabilirim fikirlerinizi bekliyorum. Bu durumdan kendimi kötü hissediyorum. Bazı hocalar, insanlar beni kötü görüyor. Mesela instagram, program böyle kelimeleri zor konuşuyorum. Kelimede r ve y harfleri bulunan kelimeleri çok zor okuyorum. Bu durum beni mahvediyor. :(
ağzınla ilgili de olabilir benim bi tanıdığım diş teli gibi bişey takmıştı ameliyata falan girmişti

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,619
İsim
Heath Ledger
kardeş rotasizm hastalığı olan tek sen değilsin. takma kafana

Foxt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
.
pek kafana takmana gerek yok o kadar büyük bir sorun değil, düzeltmek istiyorsan kelime antrenmanlarıyla düzeltebilirsin.

Top Bottom