Arama sonuçları: *

1. H

Bilgisayarim yeni alacağım monitorde bir sıkıntı yaratır mı?

240 hz monitor alacağım bilgisayarım sıktıntı çıkarırmı pek bilgim yok da özellikleri MONSTER TULPAR T7 V20.2 RTX2060 I7 IŞLEMCİ 512 GB SSD 240 hz monitoru tam verimli olarak kullanabilirmiyim yardımcı olurmusunuz
  2. H

Monster vs Dell monitör

valla benimde araştırdığım bir şey ama bulamadım
  3. H

Kulaklık önerisi 1000-1500 TL arası

kanka eklersen corsair alırsın ben videolarını falan izledim iyi araştırma yaptım çoğu yayıncının da kullandığı kulaklık ses kasma veya mıkrofon açısından baya iyi diyorlar bunun beyazının fıyatı çok pahlı bırde bunun pil ömru 16 saat şarjı bıterse de kablolu bağlantı da yapabılırsın
  4. H

Kulaklık önerisi 1000-1500 TL arası

Senin biraz bütçenı aşabilir ama bu kulaklık iyi 22 kasımda ince hesapta belkı indirim olur bende beklıyorum çunku :) https://www.sinerji.gen.tr/corsair-void-elite-rgb-71-surround-kablosuz-carbon-gaming-kulaklik-p-33823?utm_campaign=akakce&v=1.73.4
  5. H

GeForce güncelleme yaptıktan sonra duşuk Fps alıyorum Lutfen yardımcı olun

ddu il temizledim 522 nasıl kuracagım peki 1667822106 aga bende acayip bir drop fps duşuşu oluyor sence başka bir şeyden mı olmuş olabılır
  6. H

nasıl yapabılırım Bir video falan varmı yardımcı olacak
  7. H

evet 526 1667818440 Başka bir şeyden de olabilirmi benim sadece tahmin yürütme
  8. H

arkadaşlar GeForce güncellemeyi yaptım Ben temiz kurulum yapıyorum yaptıktan sonra RDR2 full grafiklerde 60 fps alirken şimdi low da zar zor 25 - 30 Fps görüyorum şu an god of war oynamaya çalişiyorum oynayamiyorum Bilgisayardan pek anlamam bilgisayarim Monster Tulpar T7 v20.2...
Top Bottom